امروز : پنج شنبه, 10 اسفند 1402

اداره‌های خراسان شمالی در پرداخت بدهی شهرداری بجنورد تعلل می‌كنند

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم پرداخت مطالبات شهرداری بجنورد و پیگیری آن‌ها از سوی استانداری خراسان شمالی تأکید کرد گفت: اداره‌های خراسان شمالی در پرداخت بدهی شهرداری بجنورد تعلل می‌کنند.

اعظم السادات افشین فر ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی بجنورد اظهار داشت: از مهروموم پروژه مجتمع فرهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی توسط شهرداری به خاطر بدهی خبر داد.

افشین فر افزود: پروژه مجتمع فرهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی اساساً هیچ ریالی به شهرداری بابت عوارض ساخت‌وساز پرداخت نکرده است. بابت واگذاری زمین این طرح هم هیچ پولی از سوی نوسازی مدارس استان یا استانداری به‌حساب شهرداری واریز نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: در پی مهروموم پروژه مجتمع فرهنگی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی اخیراً نوسازی مدارس استان نامه‌ای را به معاونت عمرانی ارسال کرده و خواستار رفع مهروموم این طرح‌شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم پرداخت مطالبات شهرداری بجنورد و پیگیری آن‌ها از سوی استانداری خراسان شمالی تأکید کرد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر نیز در بخشی از سخنان خود با گلایه از وزارت کشور جهت پاسخ به طول انجامیده برای حکم شهردار بجنورد گفت: مطابق قانون باید پاسخ به معرفی شهرداران از سوی شورای شهر طی 10 روز داده شود اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

رضا فیروزه به حاشیه‌هایی که برای انتصاب شهردار بجنورد به وجود آمده بود اشاره کرد و افزود: برای نخستین بار بود که برای شهرداری که تاکنون بارها در پست‌های مختلف پاسخ مثبت از وزارت کشور گرفته بود حاشیه‌هایی که در اختلاف‌نظر و سلیقه‌ها وجود داشت مطرح شد که انرژی‌های زیادی صرف آن شد و دامن شهردار جدید شهر را گرفت.

وی خاطرنشان کرد: البته تصمیم اتخاذشده توسط وزارت کشور، استقلال و قانونمندی را به همه نشان داد که ازاین‌جهت جای تقدیر دارد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت