امروز : جمعه, 11 آذر 1401

تصویب اعطای تخفیف عوارض ساختمانی در بجنورد

حسین پیلتن در یک‌صد و هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار داشت: چنانچه مالک برای پرداخت عوارض ساختمانی اعم از پذیره، تراکم و کسری بودجه از پایان آبان ماه تا 29 اسفند امسال اقدام کند مشمول 20 درصد تخفیف قرار می‌گیرد.

پیلتن افزود: همچنین تخفیف 30 درصدی به متقاضیان عوارض بدهی نوسازی و پسماند شهری اعم از بدهی سال گذشته و امسال تا آبان ماه سال جاری تعلق می‌گیرند و مشمول بخشش جریمه دیرکرد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیانی که از پایان آبان ماه امسال تا 29 اسفندماه سال جاری برای پرداخت عوارض بدهی نوسازی و پسماند شهری اعم از بدهی سال گذشته خود به شهرداری مراجعه کنند از تخفیف 20 درصد برخوردار می‌شوند و نیز جریمه آن‌ها بخشیده می‌شود.

وی تصریح کرد: بدهکاران شهرداری حتی چک‌های سررسید نشده، می‌توانند تا پایان آبان ماه امسال با مراجعه به شهرداری از تخفیف 30 درصدی بهره‌مند شوند.

این عضو شورای شهر بجنورد خاطرنشان کرد: همچنین برای جرائم کمیسیون ماده 100 در صورت مراجعه و پرداخت نقدی تا پایان آبان ماه سال جاری، تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته‌شده است.

پیلتن گفت: جرائم کمیسیون ماده 100 از پایان آبان تا 29 اسفند سال جاری نیز در صورت پرداخت نقدی مشمول 30 درصد تخفیف خواهد شد.

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه این جلسه با انتقاد از مخالف‌های مداوم فرمانداری با مصوبه‌های ارسالی شورای شهر بجنورد گفت: فرمانداری بجنورد مصوبه‌ها را سلیقه‌ای رد می‌کند.

رضا فیروزه اظهار داشت: رد شدن مصوبه‌های شورای اسلامی شهر بجنورد از طرف فرمانداری غیرقابل‌تحمل است.

وی افزود: زمانی فرمانداری می‌تواند با مصوبه‌های شورا مخالفت کنند که مصوبه با قانون مغایرت داشته باشد و این اقدام با مکاتبه پیگیری شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت