امروز : سه شنبه, 15 آذر 1401

قهرمانان ایرانی در رقابت‌‌های جهانی كشتی آمریكا دل مردم را شاد كردند

جمشید گریوانی در جریان دیدار قشرهای مختلف مردم با امیرحسین محمدی قهرمان کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جام جهانی آمریکا گفت: به اهتزاز درآمدن  پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی در واقع گامی بلند در اعتلای اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به شور و شعف مردم از ایستادن تیم کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران در سکوی نخست دنیا بیان داشت: به‌طورقطع پیروزی ملی پوشان کشورمان در میدان‌ها مختلف ورزشی سبب خوشحالی و شادمانی ملت ورزش دوست ایران می‌شود.

منتخب مردم در چهار دوره شورای اسلامی شهر بیان داشت: به‌واقع همه مردم از کسب رتبه‌های قهرمانی ملی پوشان کشورمان در عرصه‌های جهانی بسیار خشنود و خرسند می‌شوند.

به گفته وی کسب عناوین مختلف قهرمانی و حضور در رقابت‌های بین‌المللی ورزشی توسط امیرحسین محمدی کشتی‌گیر بجنوردی موجب افتخار و  غرور مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه خانواده محمدی از ورزشکاران باسابقه کشتی در کشور هستند گفت: مقام‌های زیادی در عرصه‌های بین‌المللی و ملی توسط این خانواده ورزشکار رقم خوره است.

وی همچنین از خراسان شمالی به‌عنوان خاستگاه ورزش کشتی یاد کرد و گفت: البته مسؤولان باید برای رفع مشکلات ورزشکاران قهرمان کشتی و سایر رشته همت کنند.

قهرمانان ایرانی در رقابت‌‌های جهانی كشتی آمریكا دل مردم را شاد كردند

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت