امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

11 نفر نامزد كلید داری بجنورد

 

11 نفر پس از انتشار فراخوان شورای اسلامی شهر بجنورد برای جلوس بر کرسی شهرداری بجنورد اعلام آمادگی کردند. رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد روز گذشته در این باره به خبرنگار ما گفت:تا پایان روز اداری دیروز 11 نفر درخواست های خود را برای تصدی پست شهرداری به دبیرخانه شورای اسلامی شهر بجنورد ارسال کردند.
 «افشین فر» در پاسخ به این سوال که آیا گزینه هایی که در برخی سایت ها برای تصدی پست شهرداری معرفی شده بودند،  نیز در بین این افراد هستند، اظهارداشت که ممکن است نام افرادی که مطرح شده بود، در بین این 11 نفر نباشد و احتمال دارد که خودشان درخواست نداده باشند و فقط نامشان توسط دیگران مطرح شده باشد.
سکان دار شورای اسلامی شهر از همت بلند شورا برای انتخاب سریع شهردار خبر داد هر چند که به گفته او از لحاظ قانونی 3 ماه فرصت هست تا شهردار جدید را معرفی کنند اما او اعلام کرد که همه تلاششان را می کنند که این اتفاق تا پایان فروردین بیفتد.
شهردار بجنورد در 16 اسفندماه سال گذشته از سمت خود استعفا کرد که این استعفا نامه توسط دفتر امور شهری استانداری به دست شورای اسلامی شهر رسید و  11 عضو حاضر در جلسه‌ای فوق‌العاده در غیاب دو نفر از اعضا با استعفای شهردار بجنورد موافقت کردند.گفتنی است پس از استعفای شهردار، گزینه هایی توسط گروه های مختلف مردمی در مجالس مختلف به ویژه فضاهای مجازی پیشنهاد داده شد و مورد بحث و بررسی قرارگرفت به گونه ای که حتی اسامی چند نفر نیز منتشر شد و گمانه زنی های مختلفی برای تصدی این پست در بین شهروندان به وجود آمد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت