امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

كاهش نیروهای شهرداری بجنورد 20 سال زمان می‌برد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد بالا بودن شمار نیروهای شهرداری را از مهم‌ترین مشکلات و دغدغه‌های شهرداری خواند و گفت: کاهش نیروهای شهرداری بجنورد حدود 20 سال زمان می‌برد.

حسین پیلتن بعد از ظهر امروز در نشست با شماری از اعضای شورای اسلامی شهر، بیان داشت: امسال قرار است تا با همکاری شهرداری حدود 20 نفر از تعداد کارکنان شهرداری کاهش یابد.

وی بیان داشت: تعداد کارکنان شهرداری‌ها بر اساس نرم‌هایی که در این زمینه وجود داشته و بر اساس فاکتورهای جمعیتی که سازمان مدیریت مشخص کرده، روشن است اما اکنون با تورم نیرو در شهرداری بجنورد مواجه هستیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: این باعث شده تا هزینه‌های زیادی به شهرداری بجنورد از این بابت به شهرداری تحمیل شود.

وی گفت: اکنون همه ماهه بخش قابل توجهی از منابع شهرداری صرف پرداخت حقوق کارکنان شهرداری مرکز خراسان شمالی می‌شود.

پیلتن اظهار کرد: به همین خاطر باید به سمت کاهش شمار نیروها در شهرداری رفت که شورای اسلامی شهر به این موضوع اهتمام دارد.

وی گفت: نباید هیچ نیرویی به شهرداری بجنورد بدون ضابطه افزوده شود و شورای اسلامی شهر در این خصوص نظارت های لازم را اعمال می‌کند.

به گفته پیلتن طبق برنامه قرار است تا در سال 95 حدود 20 نفر از کارکنان رسمی شهرداری با بازنشسته شدن کاسته شود.

وی با اشاره به فعالیت 814 نیرو در شهرداری مرکزی بجنورد گفت: این تعداد نیرو جدای از نیروهای شرکتی یا قراردادی شهرداری است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد اضافه کرد: با کاهش تعداد نیروهای شهرداری در سال 95 تعداد افراد شاغل در شهرداری مرکز خراسان شمالی به 794 نفر کاهش خواهد یافت.

به گفته این مسئول، هر یک از سازمان‌های شهرداری نیز نیروهای قابل توجهی داشته که حقوق کارکنان آن از محل بودجه و درآمدهای این سازمان‌ها تامین و پرداخت می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد خاطر نشان کرد: کاهش نیروهای شهرداری بجنورد حدود 20 سال زمان می‌برد.

کاهش نیروهای شهرداری در دوره‌های مختلف مورد تاکید اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد بوده است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت