امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

تصویب قیمت جدید ماشین‌آلات سواری شهرداری

پیش‌ازاین کشف قیمت ماشین‌آلات سواری «پراید»، «پژو» و «کاپرا» با فراخوان عمومی از سوی شهرداری انجام‌گرفته بود که نتیجه آن را رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مطرح کرد.
 حسین پیلتن در باره نرخ قیمت‌گذاری فعالیت ماشین‌آلات گفت: قیمت پایه برای سواری پراید ساعتی 3 هزار تومان، پژو 4 هزار و 200 تومان و کاپرا 5 هزار و 700 تومان است.
این پیشنهاد در صحن شورای شهر مطرح شد که درنهایت مورد تائید و تصویب اعضای شورا قرار گرفت.
پیلتن در باره تمدید قرارداد وصول عوارض خودرو با انجمن صنفی دفاتر پیشخوان نیز بیان کرد: در سال گذشته 5 هزار و 62 فقره وصول عوارض توسط دفاتر این انجمن انجام‌گرفته که سهم دفاتر پیشخوان 5 درصد از کل مبلغ وصولی است که این مصوبه نیز به تصویب شورا رسید.
همچنین جلسه شورای شهر اعتراض رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورا نسبت به عدم استحکام بنای فرهنگسرای شهروند و مبلغ 230 میلیونی بودجه مرکز پژوهش‌های شورای شهر را به همراه داشت.
تشکیل کمیته مشاوران جوان شورای شهر برای ارائه راهکارهای مناسب و استفاده از نیروهای خلاق جوان نیز از دیگر مصوبات جلسه روز گذشته شورای اسلامی شهر بجنورد بود.
در این جلسه، تصویب بودجه 14 میلیارد ریالی، جانمایی گود کشتی در بجنورد، اختصاص یک دستگاه اتوبوس برای رفت‌وآمد شهروندان به بابا موسی در ماه رمضان و چند برنامه دیگر نیز توسط رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مطرح شد.
از دیگر مصوبات روز گذشته شورای اسلامی شهر موافقت با درخواست شرکت «بهیار سازه» بود که طی آن شرکت پیشنهاد عملیات پخت و پخش 6 هزار تن آسفالت به‌صورت دستمزدی را به شهرداری اعلام کرده بود.
افشین فر در ادامه جلسه گزارشی از روند رسیدگی به «پارک الهیه» که از سوی شهروندان به علت شرایط نامناسب مورد اعتراض قرارگرفته بود بیان کرد و گفت: اقدامات فوری در این پارک ازجمله فنس کشی، علف زنی و هرس درختان انجام‌گرفته و وضعیت از قبل بهتر شده است.
وضعیت نامطلوب خندق از پل نیروگاه تا پل طالقانی، موضوعی بود که مسئولان شهر را در کمیسیون عمران و ترافیک شورا گرد هم آورد.
این موضوع در کمیسیون عمران و ترافیک شورا که در آن مسئولانی از شهرداری، آب منطقه‌ای و شورای شهر حضور داشتند مطرح شد و نهایتا رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورا تصمیم به برگزاری جلسه‌ای دیگر با حضور مسئولان محیط‌زیست، مدیریت بحران، آب منطقه‌ای، برنامه‌وبودجه و شهرداری گرفت.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت