امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

افزایش ۲۰ درصدی كرایه‌های تاكسی بجنورد به شورای حل اختلاف ارسال شد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
افزایش ۲۰ درصدی کرایه‌های تاکسی بجنورد به شورای حل اختلاف ارسال شد
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: افزایش ۲۰ درصدی نرخ تاکسی در بجنورد برای بار دوم توسط فرماندار رد و به شورای حل اختلاف ارسال شد.

اعظم السادات افشین فر در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه در بجنورد اظهار داشت: پیش‌ازاین در اواخر اردیبهشت‌ماه فرمانداری به این مصوبه شورای شهر ایراد گرفته بود.

افشین فر افزود: دلیل مخالفت فرمانداری بجنورد با این مصوبه دستور دولت مبنی بر جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها اعلام‌شده است.

وی تصریح کرد: پس از بررسی مصوبه، شورای شهر برای بار دوم افزایش 20 درصدی نرخ کرایه‌ها را به فرمانداری ارسال کرد اما مجدد این مصوبه از سوی فرمانداری بجنورد رد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: مصوبه افزایش قیمت کرایه تاکسی در بجنورد هم‌اکنون به شورای حل اختلاف ارسال‌شده است و اگر ظرف 15 روز کاری این مصوبه به نتیجه نرسد قابلیت اجرایی پیدا می‌کند.

افشین فر تصریح کرد: شرایط اقتصادی و میزان نرخ کرایه تاکسی برای رانندگان بجنورد بسیار نامناسب است و در شرایط فعلی اجرا این مصوبه ضروری به نظر می‌رسد.

به گزارش اتفاقیه، پیش‌ از این تاکسی‌های زرد که وظیفه اصلی حمل‌ونقل عمومی را بر عهده‌دارند به دلیل شرایط بد اقتصادی مجبور به توقف در ایستگاه‌ها بودند اما رئیس سازمان تاکسیرانی بجنورد قبول کرده است که با افزایش نرخ 20 درصد راننده‌ها در شهر تردد کنند.

افزایش ۲۰ درصدی كرایه‌های تاكسی بجنورد به شورای حل اختلاف ارسال شد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت