امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

تأیید بودجه نهایی شهرداری بجنورد/ كنگره 3000 شهید استان

تأیید بودجه نهایی شهرداری بجنورد
در یک‌صد و هشتادمین جلسه شورای اسلامی شهر بجنورد که دوشنبه‌شب برگزار شد کلیت بودجه آیین‌نامه 95 شهرداری بجنورد به تصویب رسید.
تأیید بودجه نهایی شهرداری بجنورد,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، بودجه تلفیقی شهرداری بجنورد حدود 140 میلیارد تومان برآورد شده که 130 میلیارد آن به بودجه شهرداری و باقی آن به بودجه سازمان‌های وابسته شهرداری اختصاص‌یافته
به گزارش اتفاقیه پیش‌ازاین بودجه 130 میلیارد و 500 میلیون تومانی شهرداری مرکز استان به تأیید شورای شهر رسیده بود که 62 درصد آن به بخش عمرانی و 28 درصد به بخش جاری شهرداری اختصاص داده‌شده بود.
پس از قرائت تعدادی از بندهای بودجه و گفت‌وگو بر سر مسائل مهم آن، بودجه تلفیقی شهرداری بجنورد با رقم 141 میلیارد و 745 میلیون و 800 هزار تومان به تصویب رسید.
کنگره 3000 شهید استان
جانشین ستاد کنگره سه هزار شهید خراسان شمالی نیز برای تشریح برگزاری کنگره 3000 شهید استان دعوت‌شده بود.
سرهنگ محمود وضیع در توضیح چگونگی برگزاری و هدف این کنگره عنوان کرد: خراسان شمالی به‌عنوان شانزدهمین استان قصد برگزاری کنگره شهدا را دارد. هدف ما علاوه بر زنده نگهداشتن یاد شهدا که مقصود اصلی کنگره هست، این است که تمامی آحاد جامعه خود را در قبال برگزاری این کنگره مسئول بدانند و به هرچه بهتر اجراشدن آن کمک کنند.
وی درباره مراحل انتخاب استان و کسب اجازه برگزاری این کنگره گفت: در استان باید فعالیت‌هایی نظیر مصاحبه با خانواده شهدا و ایثار گران، ساخت فیلم سینمایی در همین راستا و ... داشته باشد.
وضیع تصریح کرد: همچنین در تلاش هستیم تا به‌منظور برگزاری این کنگره از افرادی همچون رئیس‌جمهور، سران سه قوه و یا روحانیون برجسته برای سخنرانی دعوت کنیم. شایان‌ذکر است که محل برگزاری این کنگره مصلی بجنورد هست.
وی درباره هزینه‌های برگزاری این کنگره توضیح داد: حدود پنج میلیارد تومان اعتبار برای برگزاری این کنگره هزینه می‌شود که مقداری از آن صرف ساخت تولید دو فیلم سینمایی می‌شود.
پس از گفت‌وگو دراین‌باره مقرر شد که بحث‌های تخصصی آن در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا انجام شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت