امروز : پنج شنبه, 10 آذر 1401

گریوانی، رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری: فعالیت زباله‌دزدها تهدیدی برای بهداشت شهر بجنورد

گریوانی، رئیس کمیسیون خدمات و زیست شهری: فعالیت زباله‌دزدها تهدیدی برای بهداشت شهر بجنورد

رئیس کمیسیون زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بجنورد فعالیت زباله دزدها را تهدیدی برای بهداشت شهر بجنورد عنوان کرد.

جمشید گریوانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته شاهد افزایش زباله دزدها در مرکز خراسان شمالی هستیم اظهار داشت: این افراد به‌صورت نامناسبی اقدام به جمع‌آوری زباله‌ها و اقلام بازیافتی کرده و مشکلاتی را به بار آورده‌اند.

رئیس کمیسیون زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بجنورد گشودن کیسه‌های زباله به بدترین شکل از سوی زباله دزدها را برشمرد و تصریح کرد: بعضا به خاطر پاره شدن کیسه‌زباله، داخل این کیسه‌ها در سطح معابر رها می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه این امر باعث شده تا چهره نامناسبی را در برخی محلات به خاطر فعالیت زباله دزدها داشته باشیم بیان داشت: بی‌گمان فعالیت زباله دزدها تهدیدی برای بهداشت شهر بجنورد است.

گریوانی با بیان اینکه از این‌ رو باید معاون شهرداری بجنورد نسبت به متوقف کردن کار این افراد ورود کند توقف فعالیت زباله دزدها در مرکز خراسان شمالی و سامان دادن به وضعیت فعالیت این افراد را از مطالبات مردم در مواجه با نمایندگان منتخب خود در شورای اسلامی شهر عنوان کرد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد همچنین بر لزوم دفع مناسب زباله‌ها در این شهر را مورد تاکید قرار داد و گفت: لازم است تا دفع زباله‌ها در مرکز خراسان شمالی با کمترین آلودگی‌های زیست‌محیطی انجام شود.

شهر بجنورد دارای دو منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر است.

افزایش زباله دزدی به یکی از معضلات اجتماعی این شهر در ماه‌های گذشته تبدیل‌ شده است.

پیش‌ از این برخی از مسوولان شهرستان هم به وضعیت فعالیت این افراد در بجنورد انتقاد کرده بودند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت