امروز : جمعه, 21 مرداد 1401

لزوم تملك خانه‌های قدیمی از سوی شهرداری بجنورد

لزوم تملك خانه‌های قدیمی از سوی شهرداری بجنورد

 

افشین فر، عضو شورای اسلامی شهر بجنورد تأکید کرد
لزوم تملک خانه‌های قدیمی از سوی شهرداری بجنورد

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم تملک خانه‌های قدیمی این شهر از سوی شهرداری تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سیده اعظم‌السادات افشین‌فر عصر امروز در نشست کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه باید شهرداری با صاحبان املاک واحدهای قدیمی وارد مذاکره شود، اظهار داشت: حیف است که این واحدهای قدیمی که معرف شهر هم بوده، تخریب شوند.

وی با بیان اینکه باید خانواده‌ها و مالکان که در این واحدها حضور دارند، برای این منظور ترغیب شوند، ادامه داد: البته باید در زمان تملک این واحدها، وضعیت سابق خیلی به هم نخورده و فضاها حفظ شود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد اضافه کرد: برای خرید و تملک این واحدها اعتبارات زیادی نیاز است که نمی‌شود همه این واحدها را به‌یک‌باره خرید و تملک کرد.

افشین‌فر با بیان اینکه باید این واحدها به‌ تدریج و با تأمین اعتبار از سوی شهرداری تملک شوند، اظهار امیدواری کرد تا با تملک خانه‌های قدیمی از سوی شهرداری بجنورد از این فضاها استفاده لازم شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این نشست با اشاره به اهتمام شورا در زمینه پیگیری اجرا سینما در بجنورد، گفت: در این راستا در نشست هفته آینده از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرمایه‌گذار دعوت به عمل خواهد آمد.

سید احمد وکیلی متذکر شد: بجنورد فاقد سینماست و در این زمینه باید پیگیری لازم به‌ منظور اجرای این طرح انجام شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت