امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

حقوق شهروندی در بازگشایی خیابان‌ها ضایع نشده است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: در بازگشایی خیابان‌ها به حق هیچ شهروندی اجحاف نشده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، رضا فیروزه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته خیابان استقلال بازگشایی شد، گفت: خیابان‌های موجود در بجنورد نیز همانند سایر کلان شهرها باید بازگشایی شوند و ضرورت این امر آنقدر زیاد است که می‌توان از مواد قانونی نیز استفاده کرد.

وی با بیان اینکه اما در فضای مجازی در خصوص این بازگشایی‌ها مطالبی نوشته شده مبنی بر اینکه حقوق شهروندی نادیده گرفته شده است، افزود: طی فعالیت شهردار پیشین چندین جلسه با مالک منزل موجود در این خیابان صحبت شد اما وی حاضر به واگذاری ملک برای بازگشایی خیابان نبود به همین دلیل مجبور به اجرای ماده هشت و ورود دادگستری برای بازگشایی این خیابان شدیم.

فیروزه ادامه داد: این امر تلنگری برای سایر مالکان بود تا در بازگشایی خیابان‌ها با شهرداری همکاری داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به درج خبری در یکی از رسانه‌ها مبنی بر اینکه آیا سفر تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با هزینه‌های شهرداری بوده، اظهار کرد: سفر این افراد با هزینه‌های شخصی خود آن‌ها بوده و هیچ یک از این افراد به ماموریت کاری نرفته بودند.

محمد حسن شادمهر، دیگر عضو شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه بر متوقف شدن برگزاری جلسات و یا کلاس در محل فرهنگ سرای شهروند تاکید کرد و گفت: تا زمانی که عملیات استحکام بنا در این محل آغاز نشده و به پایان نرسیده است نباید هیچ جلسه و کلاس آموزشی در آن تشکیل شود.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت