امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

ساخت شهربازی و هتل باباامان توسط یک شرکت انگلیسی

ساخت شهربازی و هتل باباامان توسط یک شرکت انگلیسی

خبرگزاری شبستان: بر اساس یک طرح پیشنهادی، ساخت شهربازی جدید بجنورد و هتل باباامان به یک شرکت انگلیسی سپرده می شود. 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ در جلسه علنی شامگاه شنبه شورای شهر بجنورد یکی از اعضای شورا توضیحاتی در ارتباط با طرح ساخت شهربازی و هتل باباامان توسط یک شرکت انگلیسی ارائه داد.
اعظم السادات افشین فر با اشاره به جلسات انجام شده با شرکت مشاوره مدیریتی مجد در تهران گفت: این شرکت می تواند واسطه ای بین ما و شرکت انگلیسی برای انجام برخی از پروژه های شهرداری باشد.
وی با بیان این که در نهایت این شرکت فقط چهار درصد سود خود را از شرکت انگلیسی خواهد گرفت، عنوان کرد: این شرکت تفاهم نامه هایی هم با شهرداری قزوین داشته و ما بر اساس همان اقدامات انجام شده این تصمیم را گرفتیم که با استقبال شرکت فوق، مواجه شد.
افشین فر اظهارداشت: بر اساس صحبت های انجام شده اعضای این شرکت سفری به بجنورد خواهند داشت و در صورت موافقت اعضای شورای شهر گام های بعدی برداشته می شود.
به گزارش خبرنگار ما این عضو شورای شهر بجنورد پیش از شروع جلسه هم تذکری پیرامون رای گیری هایی که در وقت اضافه و در غیاب سایر اعضا گرفته می شود داد و از رئیس شورا خواست تا بر اساس قانون در صورتی که جلسه ای به وقت اضافه کشیده می شود برای ادامه آن حتما رای گیری شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت