امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

تكمیل روزبازار بجنورد در گرو مساعد شدن هوا

پیل تن، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
تکمیل روزبازار بجنورد در گرو مساعد شدن هوا
رئیس شورای شهر بجنورد با اعلام اینکه هم اکنون اولویت نخست پروژه های عمرانی در دستور کار شهرداری بجنورد بهره برداری از روزبازار جدید بجنورد است، گفت: تاکنون آب و هوای سرد پاییزی مانع از بهره برداری به موقع این پروژه شده است.
حسین پیلتن، رئیس شورای شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک، با بیان اینکه با شروع آب و هوای سرد پاییزی روند تکمیل و ساخت روزبازار جدید بجنورد ( دو شنبه بازار ) متوقف شد، اظهار کرد: پس از آن، پیمانکار دوباره زیرسازی این پروژه را آغاز کرده است و هم اکنون در حال اجرای عملیات ساخت آن است.
پیلتن با یادآوری این مطلب که هنوز تاریخ عقد قرارداد پیمانکار و شهرداری بجنورد برای ساخت و تکمیل این پروژه به پایان نرسیده است، خاطر نشان کرد: هم اکنون زیرسازی این پروژه در حال اجرا است اما در صورتیکه دوباره هوا سرد شود، بهره برداری این پروژه با تاخیر روبرو خواهد شد.
با این وجود، وی تصریح کرد: به پیمانکار فشار وارد کرده ایم که هر چه سریعتر تکمیل این روز بازار را به پایان برساند و آن را تحویل دهد.
رئیس شورای شهر بجنورد درباره نزاع ها و اتفاقاتی که طی هفته های اخیر به علت بی خانمانی روز بازار کنونی بجنورد رخ داده بود، چه تدبیری اندیشیده اید؟ عنوان کرد: از شهرداری بجنورد درخواست کرده ایم که تعداد نیروهای ناظر شهرداری بجنورد برای مدیریت روزبازار کنونی بجنورد را افزایش دهند تا روزبازار جدید به بهره برداری برسد.
پیلتن همچنین از برگزاری همایش توسعه شهری در کیش خبر داد و گفت:  شهردار و هشت نفر از اعضای شورای شهر بجنورد از سوی سازمان همیاری های کشور به همایش توسعه شهری که در کیش برگزار شده است، دعوت شده اند که آنان تا فردا برای حضور در این همایش در کیش حضور دارند.

تكمیل روزبازار بجنورد در گرو مساعد شدن هوا

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت