امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

مصوبه تغییر وضعیت كارگران فضای سبز، برد – برد است

باغچقی، عضو شورای اسلامی شهر بجنورد:
مصوبه تغییر وضعیت کارگران فضای سبز، برد  برد است

عضو شورای شهر بجنورد گفت: قرارداد مستقیم شهرداری بجنورد با کارگران فضای سبز سالانه یک میلیارد تومان صرفه‌جویی برای شهرداری این شهر دارد.

علیرضا باغچقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در بجنورد اظهار داشت: تغییر وضعیت کارگران فضای سبز شهرداری بجنورد در شرایط فعلی هم به نفع کارگران و هم به نفع شهرداری است.

باغچقی افزود: پیش‌ازاین شرکت‌های خصوصی در قراردادهای فی‌مابین مبلغی را درخواست می‌کردند و علاوه بر آن مالیات‌هایی بر این قراردادها اختصاص می‌یافت که این مبالغ درمجموع بیش از یک میلیارد تومان می‌شد.

وی تصریح کرد: اخیراً اعضای شورای شهر بجنورد مصوبه‌ای را مبنی بر اشتغال کارگران فضای سبز به‌طور مستقیم و زیر نظر سازمان‌های شهرداری تصویب کرده‌اند که از هزینه کرد این مبلغ جلوگیری می‌شود.

عضو شورای اسلامی بجنورد افزود: طبق قانون به سازمان‌های شهرداری‌ها این اختیار داده‌شده است که بتوانند با کارگران به‌طور مستقیم قرارداد تنظیم کنند.

باغچقی تصریح کرد: البته در این شرایط کارگران نیز از ضریب امنیت شغلی بیشتری برخوردار می‌شوند و خانواده‌های آن‌ها استرس کمتری خواهند داشت.

وی افزود: این مصوبه شورای شهر اکنون برای کمیته تطبیق به فرمانداری ارسال‌شده و چنانچه مهر قانون بر آن بخورد قابلیت اجرایی دارد.

مصوبه تغییر وضعیت كارگران فضای سبز، برد – برد است

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت