امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

ضرورت استفاده از تمام فرصت ها برای اجرای پاركینگ طبقاتی بجنورد

افشین فر، عضو شورای شهر بجنورد خواستار شد:
ضرورت استفاده از تمام فرصت ها برای اجرای پارکینگ طبقاتی بجنورد

خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر بجنورد گفت: سرمایه گذار و شهرداری از تمام فرصت ها برای انجام مقدمات و اجرای پروژه پارکینگ طبقاتی بجنورد استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد، اعظم السادات افشین فر، شب گذشته 20 آذرماه جاری در دویست و چهاردهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد، تصویب ساخت دو طبقه مازاد برای پارکینگ طبقاتی بجنورد در کمیسیون ماده 5 را نتیجه دفاع ریاست شورای شهر و نیز شهردار از این طرح عنوان کرد.

 وی افزود: سرمایه گذار و شهرداری از تمام فرصت ها برای انجام مقدمات کار تا پایان سال جاری و نیز شروع عملیات عمرانی از ابتدای سال 96 استفاده لازم را ببرند.

 عضو دیگر شورای شهر بجنورد در نطق پیش از دستور تخصیص اعتبارات دولتی برای انجام پروژه های زیرساختی را بسیار ناچیز دانست و اظهار کرد: با این رقم های ناچیز هیچ پروژه زیرساختی در استان انجام نخواهد شد.

 سید حسین نقیب گفت: هر روز به تعداد افرادی که برای درخواست کمک به صحن شورا مراجعه می کنند افزوده می شود که نشان دهنده این است که فقر و بیکاری تبدیل به معضلی بزرگ در استان شده است که باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.

 وی با بیان اینکه سفر رهبری به خراسان شمالی نقطه عطفی در تاریخ این استان بود، تصریح کرد: اما مدیران دولتی و دستگاه های اجرایی نتوانستند از برکات این سفر بهره برداری لازم را داشته باشند.

 نقیب عنوان کرد: برای حل مشکل بیکاری و محرومیت خراسان شمالی باید 4 کارخانه پتروشیمی، سیمان بجنورد، آلومینای جاجرم و ریخته گری اسفراین حداقل درآمد ناخالص 10 سال خود را صرف توسعه زیرساخت های این استان کنند.

 وی با بیان اینکه تنها در این صورت است که خواسته رهبری و قرار گرفتن خراسان شمالی در بین 10 استان برتر کشور اتفاق می افتد، عنوان کرد: مردم این استان خاک این کارخانه ها را می خورند اما درآمد سالیانه این کارخانه ها به مرکز منتقل می شود.
 
به گزارش خبرنگار شبستان همچنین در این جلسه مصوب شد تعداد 99 قطعه زمین در گورستان پارک جاوید و 29 قطعه زمین در شهرک حکمت از سوی شهرداری به مزایده و فروش گذاشته شود و نیز تعداد 22 قطعه زمینی هم که پیشتر به مزایده گذاشته شده و متقاضی برای آن وجود نداشت بابت تسویه دیون به طلبکاران واگذار شود.

ضرورت استفاده از تمام فرصت ها برای اجرای پاركینگ طبقاتی بجنورد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت