امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

توجه خاص به آموزش در كنار پژوهش در شورای اسلامی شهر بجنورد

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بجنورد گفت: توجه خاص به آموزش در کنار پژوهش‌های شورای اسلامی شهر از رویکردهای این مرکز است.
محمدحسن شادمهر از حضورش به‌عنوان رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بجنورد در نشست روسای مراکز پژوهشی کلان‌شهرهای کشور و مراکز استان‌ها در همایش دو روزه همدان خبر داد.
عضو شورای پژوهشی کلان‌شهرهای کشور و مراکز استان‌ها بیان داشت: بررسی کاهش تعداد اعضای شورای شهر استان‌های کشور در دوره بعد انتخابات، بررسی جایگاه پژوهشی مرکز پژوهش‌های شورای شهر، توجه به موضوع آموزش در کنار پژوهش از مهم‌ترین محورهای این نشست خواهد بود.
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بجنورد بیان داشت: در نشست دوروزه همدان همچنین در خصوص مباحث مختلف پژوهشی شوراها  موردبحث و توجه قرار می‌گیرد.
وی با تاکید بر اهمیت پژوهش در پیشبرد اهداف سازمانی تصریح کرد: به‌طور حتم پژوهش زیربنای فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف است و از این رو باید  توجه بیشتری به این موضوع شود.
عضو شورای پژوهشی کلان‌شهرهای کشور و مراکز استان‌ها گفت: اهمیت و نقش پژوهش در توسعه امری اجتناب‌ناپذیر بوده و این جایگاه پژوهش را می‌رساند.
این مسؤول اهمیت پژوهش  در حوزه مدیریت شهری را برشمرد و گفت: اساسا ثمرات فعالیت‌های پژوهشی که در حوزه مدیریت شهری صورت می‌گیرد، در اجرا متجلی می‌شود.
به گفته رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بجنورد پژوهش با بررسی معضلات و چالش‌های فرا روی مدیریت شهری و همچنین ارائه راهکارهای مناسب به‌منظور حل این مشکلات، نقش به سزایی در برطرف کردن معضلات و کاهش آسیب‌ها ازجمله در بخش اجتماعی و فرهنگی شهرها دارد.
عضو شورای پژوهشی کلان‌شهرهای کشور و مراکز استان‌ها گفت: ازاین‌رو باید موضوع پژوهش در شورها و شهرداری‌ها جدی‌تر گرفته شود.
وی همچنین توجه خاص به آموزش در کنار پژوهش را از رویکردهای مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر بجنورد عنوان کرد.

توجه خاص به آموزش در كنار پژوهش در شورای اسلامی شهر بجنورد

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت