امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

نیاز بجنورد به پل‌های هوایی

نقیب، رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر:
نیاز بجنورد به پل‌های هوایی

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد از نیاز شدید بجنورد به پل‌های هوایی خبر داد.

سید حسین نقیب در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، گفت: در یک برهه زمانی قرار بر این شد تا سرمایه گذار طراحی و اجرای پل‌های هوایی را در این شهر بر عهده گیرد و از سوی دیگر سود حاصل از تبلیغات نیز عاید آن شود اما اجرای این طرح به نتیجه نرسید.

وی با تاکید بر اینکه این شهر نیازمند جدی پل‌های برقی هوایی است، افزود: اگر این پل‌ها به صورت برقی نباشد مردم نیز از آن استقبال نمی‌کنند.

نقیب در پاسخ به این سوال که بنا به اظهارات برخی از مسئولان استانی بجنورد به علت اینکه مردم از پل‌هایی هوایی استقبال نمی‌کند به آن نیاز ندارد، ادامه داد: پل‌هایی که در گذشته در این شهر نصب شده در نقاط حادثه خیز بوده اما به علت اینکه فاقد پله برقی است افراد تمایلی بر استفاده از آن‌ها ندارند.

وی با اشاره به اینکه در هر مکانی که تاکسی مسبر مستقیم را طی می‌کند و مردم مجبور به تردد از عرض خیابان هستند باید پل‌های هوایی نصب شود، اظهار کرد: وجود نقاط حادثه خیز و تردد زیاد دو فاکتور اصلی در نصب این پل‌ها هستند.

به گفته این عضو شورا در میدان شهید به علت وجود ترافیک بالا و سه راه شهرک شاهد به علت حادثه خیز بودن باید پل‌های هوایی با پله‌های برقی نصب شود.

وی گفت: در مطالعات طرح جامع ترافیک شهر بجنورد به پل‌های هوایی به صورت جدی پرداخته نشده است و شهرداری باید با استفاده از مشاور به جزئیات این موضوع که کدام قسمت‌های این شهر نیاز به این پل‌ها نیاز دارد بپردازد. 

نیاز بجنورد به پل‌های هوایی

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت