امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

برگزاری همایش و كلاس‌های آموزشی در فرهنگ سرای شهروند بجنورد متوقف شد

پیل تن، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
برگزاری همایش و کلاس‌های آموزشی در فرهنگ سرای شهروند بجنورد متوقف شد
    
رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی و همایش در فرهنگ سرای شهروند متوقف شد.

حسین پیلتن در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، افزود: تا زمانی که موضوع استحکام بنای ساختمان این فرهنگ سرا مشخص نشود کلاس‌های آموزشی و همایش در آن برگزار نمی‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر یک هیات کارشناس رسمی سه نفره بر روی شاخص‌های مورد نیاز استحکام بنای ساختمان این فرهنگ سرا در حال بررسی هستند.

پیلتن در پاسخ به این سوال که آیا قبل از راه اندازی این مرکز موضوعاتی همچون استحکام بنای آن مورد بررسی قرار نگرفته بود، اظهار کرد: این مرکز در نیمه نخست سال گذشته به بهره برداری رسید که شهردار وقت از دیدگاه خود و بدون استفاده از نظر کارشناسان رسمی و با استفاده از افراد باتجربه (نجار باتجربه)این محل را برپا کرد.

وی تصریح کرد: در آن زمان تعدادی از کارشناسان درباره عدم استحکام بنای این محل هشدارهایی را داده بودند اما توجه چندانی به آن‌ها نشده بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: بعد از آن شورای اسلامی شهر بجنورد کارشناسانی را از تهران دعوت کردند تا در این مکان حاضر شوند و نظرات خود را اعلام کنند و این بررسی‌ها منتهی به آن شد که استحکام ساختمان فرهنگ سرای شهروند باید با استفاده از کارشناسان رسمی دوباره مورد بررسی قرار گیرد در غیر این صورت ممکن است در آینده تبعاتی را داشته باشد.

برگزاری همایش و كلاس‌های آموزشی در فرهنگ سرای شهروند بجنورد متوقف شد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت