امروز : شنبه, 12 آذر 1401

فردی نگری، مشكل اصلی سیستم مدیریتی است

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: فردی نگری مشکل اصلی سیستم مدیریتی در کشور است .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، علیرضا باغچقی با حضور در دفتر ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به اینکه در کشور مدیران بسیار خوبی وجود دارد، افزود: اما ضعف اصلی در سیستم مدیریتی است و علت آن است که به صورت فردی، نه به صورت جمعی به مسائل نگاه می شود .

وی تاکید کرد: مدیران اجرایی نباید خود را جدای از دانشگاه ها بدانند و اگر این طور باشد این یک ضعف است .

باغچقی ادامه داد: برخی از مدیران اجرایی ما از تجارب بالایی برخوردار هستند اما این افراد دارای مدارک دانشگاهی هستند و باید از علم فراگرفته در دوران تحصیل خود نیز بهره ببرند .

وی اظهار کرد: شورای شهر نیز طی چند ماه گذشته یک مرکز پژوهشی ایجاد کرد تا خود را جدا از مراکز پژوهشی نبیند و امسال نیز به طور جدی اجرای برخی از طرح های پژهوشی را در دستور کار خود قرار داده است .

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی نیز در ادامه این جلسه بیان کرد: این نهاد در حوزه آموزشی و پژوهشی آمادگی کامل دارد تا اولین پارک گیاهان دارویی را ایجاد کند .

احسان عباسی گفت: راه اندازی این پارک پایه بسیار خوبی برای جذب توریست درمانی است که با ایجاد آن دو شغل مستقیم و 9 شغل غیر مستقیم ایجاد می شود .

وی با اشاره به پژوهشکده رویان در مجموعه جهاد دانشگاهی افزود: جهاددانشگاهی استان نمایندگی خون بند ناف را در این استان راه اندازی کرده است .

عباسی ادامه داد: علاوه بر آن در مهرماه امسال نیز همایش ملی سلامت از دیدگاه قرآن کریم توسط این واحد در این استان به مدت دو روز برگزار خواهد شد که در این همایش 25 نفر از اساتید برجسته شرکت خواهند داشت .

وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی دارای پتانسیل و ظرفیت های فراوانی همچون مرکز آموزش های تخصصی است که می تواند خدمات ارزنده ای را به شهرداری و شورای شهر ارائه کند .

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت