امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

مراسم تجلیل ازخبرنگاران بجنورد برگزار شد

شب گذشته از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال شهرستان بجنورد در محل فرهنگ سرای شهروند تقدیر و تشکر شد.

به گزارش بجنا، مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و برخی از مسئولین شهرستانی در محل فرهنگ سرای شهروند برگزار شد

شهردار بجنورد در این مراسم گفت: افتخار داریم که جزو پیشگامان دستگاههای اجرایی  درتجلیل از آنها اگرچه نه به اندازه شان و بزرگی ایشان که به اندازه وضع و توانایی امان ، مراسمی را تدارک دیده تا درحضور جمع اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ، اعلام کنیم رسالت خبرنگاران را شناخته و به آن ارج می نهیم.

مهندس کیوان دژهوت گفت: باورداریم رسانه ها جزو لاینفک مدیریت شهری هستند تا امکان تبادل و ارتباط با شهروندان را مهیا کنند و دراین تعامل و همکاری است که شهرداری میتواند به نمود خدماتش امیدوار باشد و شهروندان به انعکاس صادقانه درخواستهایشان ، تا کاستی ها را رفع کنیم و برای رشد شهر تلاش نماییم.

به گفته شهردار ، رسانه ها بازوی مدیریت شهری هستند و مدیریت شهر بدون آنها ناقص است و این نقصان جبران ناپذیر خواهد بود .

دژهوت دربخش دیگری از سخنانش به تعهد و رسالت بالای خبرنگاران اشاره کرد وگفت: درشرایط سخت کاری ، تنها به مدد تلاش و سخت کوشی این عزیزان است که رسانه ها پا گرفته و دوام می یابند.

شهردار به ضرورت حمایت از نشریات اشاره کرد و گفت: درحد توان و بضاعتمان تمام تلاشمان را در حمایت از نشریات اعلام کرده و امیدواریم درفضای دوستانه رقابت شاهد تعدد نشریات و رسانه های استانی باشیم .

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت