امروز : دوشنبه, 04 تیر 1403

استاندار خراسان‌شمالی ساخت پاركینگ طبقاتی را تعیین تكلیف كند

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: استاندار خراسان‌شمالی ساخت پارکینگ طبقاتی را هر چه سریع تر تعیین تکلیف کند.

حسین پیلتن در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، با اشاره به اینکه این طرح برای افزایش دو طبقه از اوایل سال گذشته به کمیسیون ماده پنج ارجاع داده شده است، افزود: باید کارهای کارشناسی در خصوص افزایش طبقات در این کمیسیون صورت می‌گرفت و استاندار نظر نهایی خود را نسبت به آن اعلام می‌کرد که بعد از گذشت یک سال و نیم هنوز هیچ پاسخی در این خصوص ارائه نشده است.

وی ادامه داد: در صورت تایید استاندار نسبت به افزایش طبقات پروژه پارکینگ طبقاتی در بجنورد دو طبقه به طرح اضافه خواهد شد و در غیر این صورت این طرح در قالب هفت طبقه احداث خواهد شد.

پیلتن در پاسخ به این سوال که مدت زمان زیادی از وعده اجرای این طرح در این شهر می‌گذرد و آیا هنوز سرمایه گذار برای اجرای این طرح پای کار است، اظهار کرد: باید هر چه سریع تر این موضوع تعیین تکلیف شود در غیر این صورت سرمایه گذار مبلغ هزینه شده برای تملک زمین را به قیمت روز از شهرداری پس خواهد گرفت.

وی بیان کرد: چندین قطعه زمین توسط این سرمایه گذار خریداری شده و سند آن به نام شهرداری منتقل شده است.

این مقام مسئول توضیح داد: قرار بر این است تا این پروژه به صورت مشارکتی با همکاری بخش خصوصی و شهرداری بجنورد در محل چهار راه مخابرات اجرایی شود.

گفتنی است این پروژه دارای 440پارکینگ برای مردم و 135پارکینگ نیز به صورت اختصاصی است.حدود دو هزار متر زمین برای اجرای این پروژه متعلق به سرمایه گذار و دو هزار و 400متر نیز متعلق به سرمایه گذار است.

از سوی دیگر برای اجرای این پروژه باید سرمایه گذار مبلغ 400میلیارد ریال و شهرداری 110میلیارد ریال سرمایه گذاری کند

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت