امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

شركت‌های خدمات‌رسان در صورت تاخیرهای غیرمجاز در اجرای پروژه جریمه می‌شوند

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: شرکت‌های خدمات‌رسان در صورت تاخیرهای غیرمجاز در اجرای پروژه جریمه می‌شوند.

محمدحسن شادمهر در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: این شرکت‌ها به ازای تاخیر غیرمجاز در اجرای پروژه به ازای هر روز مبلغ دو میلیون  500 هزار ریال جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: شرکت‌های خدمات‌رسان موظف هستند پس از اخذ مجوزهای لازم حفاری از شهرداری بر اساس دیتایل اعلام شده از سوی این نهاد و دستورالعمل ابلاغی، نسبت به پر کردن، مرمت،  آسفالت و موزاییک کانال حفاری شده مطابق ماده 103 قانون شهرداری اقدام کنند.

شادمهر اظهار کرد: شرکت‌های خدمات‌رسان موظف هستند مطابق مهلت تعیین شده در مجوز، وضعیت محل حفاری را طبق دستورالعمل کمیسیون حفاری یا دیتایل اجرایی ابلاغ شده از سوی شهرداری به حالت اولیه بازگرداند در غیر این صورت مشمول جریمه خواهد شد.

وی بیان کرد: چناچه حفاری در پیاده‌و باشد شرکت خدمات رسان موظف است پس از زیرسازی که به تایید ناظر شهری رسیده باشد با همان نوع مصالح بکار رفته شده در پیاده، وضعیت حفاری را اصلاح کند.

این مقام مسئول توضیح داد: شرکت‌های خدماتی موظفند در قبال دریافت مجوز و حفاری از شهرداری، مبلغ 100 هزار ریال بابت آسفالت و مبلغ 70 هزار ریال بابت معابر زیرسازی شده به ازای هر متر مربع به حساب شهرداری واریز کند.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن به ازای نصب هر تیر چراغ برق نیز اداره برق باید مبلغ سه هزار ریال را به حساب شهرداری واریز کند.

شركت‌های خدمات‌رسان در صورت تاخیرهای غیرمجاز در اجرای پروژه جریمه می‌شوند

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت