امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

تخفیف برای پرونده های كمیسیون ماده 100

وعده استاندار برای حضور در جلسه شورای شهر بجنورد و اعمال تخفیف در پرونده های کمیسیون ماده 100 از جمله مباحث جلسه فوق العاده عصر روز گذشته شورای شهر بجنورد بود. رئیس شورای شهر بجنورد در این جلسه به دیدار عصر شنبه  اعضای این شورا با استاندار اشاره کرد و از وعده استاندار برای حضور در جلسه شورا خبر داد.
«افشین فر» گفت: قرار شد که استاندار در جلسه شورای شهر حضور یابد و مسائل شهری را بررسی کند. هم چنین «فیروزه» نایب رئیس شورای شهر هم گفت: از این به بعد تخفیف ها شامل پرونده های کمیسیون ماده 100 هم خواهد شد. وی هم چنین از نامه شهرداری به شورا درباره ایجاد کارگروه  ویژه برای بازگشایی معابرخبر داد و افزود: شناسایی معابر قابل بازگشایی و در اولویت از برنامه های این کارگروه است.
«افشین فر» درباره ساماندهی دفاتر آژانس های تلفنی بعد از افزایش نرخ کرایه تاکسی ها خبر داد و گفت: دفاتر موظف به ارائه خدمات به رانندگان آژانس هستند زیرا هر راننده ای 62 هزار تومان به دفتر حق استفاده از امتیاز آژانس را می دهد که اگر دفاتر خدماتی به آن ها ارائه ندهند رانندگان حق امتیاز سال 94 را باید به دفتر پرداخت کنند. 
وی تاکید کرد: ارائه خدمات آژانس ها به همشهریان باید از طریق تماس تلفنی باشد و تاکسی های تلفنی نباید دیگر به شکل  چرخشی در شهر کار کنند.
«شادمهر» دیگر عضو شورای شهر هم به واگذاری زمین به «امیرحسین محمدی» قهرمان نام آشنای  کشتی  اشاره کرد که رئیس شورا گفت: این درخواست به فرمانداری رفته که اعلام شده با آیین نامه ها مغایرت دارد.

 

تخفیف برای پرونده های كمیسیون ماده 100

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت