امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

روزانه 130 تن زباله در بجنورد تولید می‌شود

روزانه 130 تن زباله در بجنورد تولید می‌شود

 

نقیب، رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد:
روزانه 130 تن زباله در بجنورد تولید می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: بر اساس آمارها روزانه حدود 130 تن زباله در بجنورد تولید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید حسین نقیب عصر امروز به خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر روزانه 130 تن زباله در بجنورد تولید می‌شود که عدد قابل‌توجهی است.

وی همچنین بر لزوم پرداخت به‌موقع عوارض‌ها از سوی شهروندان تاکید کرد و بیان داشت: اکنون شهرداری مبالغ قابل‌توجهی را از مردم بابت عوارض‌ها طلب داشته که انتظار می‌رود تا نسبت به پرداخت این بدهی‌های معوق به شهرداری اقدام کنند.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد تصریح کرد: شهرداری از معدود دستگاه‌های خدماتی بوده که باوجود مطالبات و بدهی برخی از شهروندان، خدمات خود را قطع نمی‌کند.

وی  تصریح کرد: شهرداری خدمات مختلف رفت‌وروب معابر، جمع‌آوری زباله را انجام داده  را به‌طور منظم و بدون وقفه انجام می‌دهد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد از رسانه‌ها خواست تا در زمینه پرداخت مطالبات به‌موقع عوارضات شهرداری از سوی شهروندان فرهنگ‌سازی لازم را انجام دهند.

وی گفت: به‌طور حتم با پرداخت مطالبات شهرداری، زمینه برای افزایش خدمات‌دهی، عمران و آبادانی بیشتر شهر فراهم می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به مصوبه هفته گذشته این کمیسیون درباره عدم تحویل گلستان شهر از سوی شهرداری برای ارائه خدمات هم خاطرنشان کرد: بر همین مبنا دستگاه‌های متولی پس از رسیدگی و رفع مشکلات موجود، اقدام به تحویل این شهرک اقماری به شهرداری کنند.

وی بیان داشت: اکنون گلستان شهر با مشکلاتی مواجه بوده که رفع آن امری ضروری محسوب می‌شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت