امروز : چهارشنبه, 16 آذر 1401

اجرای طرح‌های عمرانی در حواشی بجنورد تداوم داشته باشد

اجرای طرح‌های عمرانی در حواشی بجنورد تداوم داشته باشد

 

پیل تن، رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
اجرای طرح‌های عمرانی در حواشی بجنورد تداوم داشته باشد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در حواشی بجنورد تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، حسین پیلتن پیش از ظهر امروز در نشست با شهردار و شماری از اعضای شورای شهر بیان داشت: اقدامات خوبی از سوی شهرداری در حواشی شهر انجام‌ شده است که باعث رشد شاخص‌ها در این منطقه شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد: این برنامه‌ها و طرح‌های عمرانی در حواشی شهر همچنان باید تداوم داشته باشد چراکه جمعیت زیادی از مردم این شهر در مناطق حاشیه‌ای زندگی می‌کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به موضوع پیشنهاد تحویل گلستان شهر به شهرداری تاکید کرد: اساسا در بحث گلستان شهر و سایر موضوعات شهری باید در چهارچوب قانون حرکت کرد.

پیلتن بیان داشت: احساس می‌شود راه و شهرسازی استان خراسان شمالی به دنبال این بوده تا بار گلستان شهر را از روی دوش خود برداشته و بر دوش شهرداری بگذارد و از تکالیفی که در خصوص سایت مسکن مهر بجنورد داشته شانه خالی کند.

 وی گفت: راه و شهرسازی با این کار تصور کرده که دیواری کوتاه‌تر از شهرداری ندارد از این‌رو تشکیل کمیته‌ای برای بررسی مسائل و مشکلات و رفع معضلات گلستان شهر ضرورت دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد بابیان اینکه مجموع عوارضاتی که به شهرداری تحویل‌ شده به 9 میلیارد تومان نمی‌رسد تصریح کرد: از سوی دیگر هزینه‌های که شهرداری برای گلستان شهر تاکنون صرف کرده به حدود 40 میلیارد تومان می‌رسد.

وی با اشاره به پیامدهای تحویل ناقص گلستان شهر از سوی شهرداری گفت: با تحویل گلستان شهر شاهد مطالبات مردم در قسمت‌های مختلف از شهرداری خواهیم بود و بار شهرداری می‌شود.

پیلتن تاکید کرد: نقاط ضعف فراوانی را گلستان شهر داشته و در صورت تحویل  ظلم بزرگی به شهرداری می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد  تصریح کرد: اینکه هزینه داخل شهر به گلستان شهر هزینه شود جای تامل دارد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه دولت آماده‌سازی و تامین نیازها و سپس واگذاری به شهرداری است و در صورت تحویل گلستان شهر توسط شهرداری بجنورد شاهد غرق شدن شهرداری در انبوهی از مشکلات  خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: از این‌رو باید به همه این نکات و موارد توجه لازم بشود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت