امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

تصویب بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد برای سال 96

تصویب بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد برای سال 96

در جلسه شورای اسلامی شهر بجنورد انجام شد؛
تصویب بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد برای سال۹۶

شورای اسلامی شهر بجنورد در نخستین جلسه علنی خود در سال ۹۶، بودجه شهرداری این شهر را با رقم ۱۳۰ میلیارد تومان برای سال جاری تصویب کرد.
به گزارش خبرنگار مهر،  رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در این جلسه گفت: تصویب بودجه به‌منظور برنامه‌ریزی شهرداری به منظور انجام خدمات عمرانی و غیره باید سریع‌تر انجام شود.
حسین پیلتن در واکنش به گفته چند نفر از اعضای شورا مبنی بر ضرورت انجام تفریغ بودجه سال‌های ۹۳ و ۹۴ اظهار کرد: در این راستا به دستگاه‌های مربوطه جهت استعلام نامه‌هایی زده‌شده که به غیر از  دیوان محاسبات، دستگاه دیگری پاسخ‌نامه را نداده است.
وی درباره به‌کارگیری حسابرسان به‌منظور انجام تفریغ بودجه شهرداری بجنورد گفت: استعلام حسابرسان به شورا رسیده است و آن‌ها بر اساس تفریغ فرضی کار را انجام می‌دهند.
وی بابیان اینکه کلیات بودجه ۹۶ در اواخر سال ۹۵ به تصویب رسید، عنوان کرد: اصل بودجه ۱۳۰ میلیارد تومان است که ۹۰ میلیارد تومان به هزینه‌های جاری و عمرانی و ۴۰ میلیارد تومان نیز به مربوط به دیون عمرانی واداری شهرداری بجنورد است.
به گزارش خبرنگار مهر، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد با بررسی بودجه قرائت‌شده به تفکیک هزینه‌های جاری و عمرانی و نیز بودجه هریک از سازمان‌های تابعه شهرداری، در صحن علنی شورا، رأی خود را نسبت به آن اعلام کردند و رقم ۱۳۰ میلیارد تومانی بودجه امسال شهرداری بجنورد به تصویب اکثریت اعضا رسید.
گفتنی است این جلسه با حضور معاونت و روسای سازمان‌ها و کارشناسان شهرداری بجنورد برگزار شد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت