امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

روزبازار بجنورد به بهره برداری می رسد

بجنورد- رئیس شورای شهر بجنورد در جلسه شورای شهر از بهره برداری روزبازار جدید بجنورد در روز دوشنبه خبر داد.
به گزارش قدس آنلاین، حسین پیلتن شامگاه شنبه در این جلسه گفت: تمام اقدامات برای بهره برداری از روز بازار آماده شده و فقط آسفالت آن باقی مانده است.
وی با اشاره به اینکه یک میلیارد تومان برای تامین امکانات در روز بازار هزینه می شود، اظهارداشت: تاکنون ۶۰۰ میلیون تومان برای روزبازار هزینه و امکانات آب ، برق ، سرویس بهداشتی و پارکینگ فراهم شده است.
 وی دررابطه با حقوق معوقه رانندگان اتوبوسرانی نیز اظهارداشت : حقوق رانندگان اتوبوسرانی بجنورد از مهرماه جاری به تعویق افتاده و عیدی سال ۹۵ نیز پرداخت نشده است.
وی افزود: با موافقت اعضای شورای شهر ۲۵۰ میلیون تومان توسط شهرداری بجنورد به سازمان اتوبوسرانی کمک می شود تا حقوق معوقه رانندگان را پرداخت کنند.
پیلتن خاطرنشان کرد: مشکل پرداخت حقوق کارگران فضای سبز مرتفع شده و مابقی حقوق باقی مانده آنها تا پایان سال پرداخت می شود.
افشین فر یکی ازاعضای شورای شهر نیزدراین جلسه از حمایت مالی تیم داری شهرداری بجنورد گفت : مصوبه حمایت از تیم والیبال مربوط به سال گذشته است و سال گذشته تمام اعضا به حمایت ازاین تیم رای مثبت دادند اما امسال به دلیل بدهی شهرداری به سازمان اتوبوسرانی به این موضوع رای نمی دهیم.
وکیلی یکی دیگراز اعضای شورای شهر با اشاره به بهره برداری موقت دوساله از ساختمان های قدیمی مسکونی و انبارها برای کتاب فروشی که ازمصوبات قبلی شورای شهر است ، گفت: مجوزبرای راه اندازی کتاب فروشی درساختمانهای مسکونی قدیمی و انبارها به متقاضبان به صورت موقت اعطا می شود.
گفتنی است دراین جلسه کم کردن ایستگاههای موقت تاکسی زرد درسطح شهربه ویژه درمرکز شهر بجنورد مورد موافقت اعضای شورای شهر قرارگرفت و سهام گذاری شهرداری در صندوق پژوهش و فناوری توسط اعضای شورای شهر تصویب نشد.

روزبازار بجنورد به بهره برداری می رسد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت