امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

ادارات مطالبات شهرداری بجنورد را بپردازند/بدهی ۸ میلیاردی شهرداری به شركت تامین نیرو

رئیس شورای شهر بجنورد به طور جدی خواستار شد:
ادارات مطالبات شهرداری بجنورد را بپردازند/بدهی ۸ میلیاردی شهرداری به شرکت تامین نیرو
رئیس شورای شهر بجنورد شب گذشته در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد از طریق تریبون شورا به طور جدی از ادارات استان درخواست کرد که مطالبات شهرداری بجنورد را تسویه کنند.
به گزارش عصر اترک، حسین پیلتن، رئیس شورای شهر بجنورد در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد با تشریح مشکلات مالی شهرداری بجنورد و تعویق در پرداخت مطالبات پیمانکاران و کارگران همچنین شرکت تامین نیروی طرف قرارداد این نهاد اظهار کرد: به تمامی اداراتی که به شهرداری بجنورد بدهی دارند مکاتبه کرده ام که هر چه زودتر این مطالبات را تسویه کنند.
پیلتن همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه فرماندهی سپاه بیش از شش میلیارد تومان به شهرداری بجنورد بدهکار است طی مکاتبه ای به طور جدی خواستار شده ام که حق و حقوقات شهرداری بجنورد را بپردازد تا شهرداری بجنورد بتواند بدهکاری هایش را تسویه کند.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر اینکه شهرداری بجنورد نتوانسته حق و حقوقات کارگران خود را بپردازد همچنین هنوز نتوانسته است مطالبه هشت میلیارد تومانی یک شرکت تامین نیروی طرف قراردادش را نیز تسویه کند.
پیلتن عنوان کرد: با توجه به اینکه هنوزبدهی های شهرداری بجنورد به این شرکت تامین نیروی طرف قراردادش تسویه نشده است به همین علت هیچ شرکت تامین نیروی دیگری نیز در مناقصه شهرداری بجنورد برای جذب نیروهای کارگر شرکتی ثبت نام نکرد.

ادارات مطالبات شهرداری بجنورد را بپردازند/بدهی ۸ میلیاردی شهرداری به شركت تامین نیرو

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت