امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

40 درصد كوچه های شهر بجنورد پلاك آبی ندارد

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد
40 درصد کوچه های شهر بجنورد پلاک آبی ندارد

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: حدود 40 درصد از کوچه های شهر بجنورد پلاک آبی ندارد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، صبری سیدی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: علاوه بر آن حدود 18 درصد کوچه ها نیز اسم ندارند و البته برخی از کوچه ها نیز دارای دو و یا چند اسم هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح جی نف اظهار کرد: این طرح در بیشتر شهرهای کشور و حتی شهرهای خراسان شمالی اجرایی شده اما در مرکز استان هنوز اجرایی نشده است.

وی بیان کرد: با اجرای این طرح آدرس ها و پلاک کوبی ها در سطح شهر یکسان می شود.

سیدی با بیان اینکه اگر دقت شود آدرس هایی که در قبوض آب و برق و ... توسط شرکت های خدمات رسان درج می شود با آدرس های شهرداری متفاوت است، تاکید کرد: اگر این طرح اجرایی شود یکسان سازی در آدرس ها شکل می گیرد.

وی تصریح کرد: طرح جی نف همانند یک بانک اطلاعاتی است که امکان بررسی و صحت سنجی آدرس ها به همراه موقعیت و مختصات جغرافیایی آدرس ها را فراهم می کند..

40 درصد كوچه های شهر بجنورد پلاك آبی ندارد

 وی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح برای شهرداری هیچ زحمتی ندارد اما نمی دانم چرا شهرداری بجنورد هیچ تمایلی برای اجرای این طرح ندارد.

حسین پیلتن رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه این جلسه گفت: طی حدود هفت ماه گذشته جلسه ای با حضور مدیر کل پست برگزار و صحبت هایی در خصوص اجرای این طرح انجام شد اما آن ها انتقادهایی مبنی بر اینکه برخی از معابر شهر بجنورد نام ندارد را مطرح کردند.

وی افزود: در حال حاضر نام فراوان داریم اما معبر نداریم که آن را نام گذاری کنیم.

وی با بیان اینکه آن ها انتقادهای دیگری مبنی بر اینکه برخی از کوچه های شهر بجنورد چندین نام دارند را بازگو کرده اند، ادامه داد: اداره کل پست باید نقشه های خود را با نقشه های شهرداری مطابقت دهد چرا که نقشه های این اداره کل قدیمی است.

پیلتن خاطرنشان کرد: ما تجربه ناموفقی از اجرای یکی از طرح های اداره کل پست طی چند سال گذشته داشته ایم بطوریکه در آن سال ها آن ها طرحی مبنی بر نصب جعبه هایی بر روی درب منازل ارائه کردند که از هر خانواده ای نیز مبلغ حدود 100 هزار ریال را دریافت کردند که این طرح اجرایی شد اما از آن استفاده ای نشد.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت