امروز : شنبه, 12 آذر 1401

بودجه دو دوازدهم شهرداری بجنورد تصویب شد

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: با توجه به تعطیلی‌های فروردین‌ماه و به دلیل اینکه برنامه‌های شهرداری این شهر به تعویق نیفتد اعتبار بودجه شهرداری به‌طور دو دوازدهم تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، در جلسه رسمی عصر امروز شورای اسلامی شهر بجنورد حسین پیلتن اظهار داشت: اجرای طرح‌های عمرانی در ماه و هفته‌های اول سال بسیار بااهمیت است.

وی همچنین به موضوع راه‌اندازی دوشنبه‌بازار بجنورد هفته جاری اشاره داشت و گفت: این مکان روبه روی استادیوم تختی مهیا برای فعالیت بازاریان و دست‌فروشان می‌شود.

پیلتن تصریح کرد: به‌جز آسفالت این مجموعه، باقی موارد آن آماده است و شهروندان گرامی می‌توانند این هفته از دوشنبه‌بازار استفاده کنند.

وی همچنین درباره حقوق معوق کارکنان سازمان اتوبوس‌رانی بجنورد نیز گفت: کارکنان این سازمان هفت ماه حقوق معوق دارند؛ این سازمان در راستای پرداخت حقوق کارکنانش از شهرداری درخواست کمک کرده است تا بتواند در آستانه سال نو بخشی از معضلات مالی کارکنانش را مرتفع کرده و این مبلغ از کمک‌های شهرداری در سال آینده کاسته شود.

مقرر شد شهرداری مبلغ 250 میلیون تومان به این سازمان کمک کند تا بتواند حقوق چهار ماه حقوق معوق کارکنانش را بپردازد و همچنین شرکت نیز یک ماه حقوق را بپردازد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: سال 94 مصوب شد که به تیم والیبال 547 میلیون تومان کمک کنیم از آن مقدار مبلغ 347 میلیون تومان به این تیم پرداخت شد و 200 میلیون تومان باقی‌مانده است.

پیلتن اظهار داشت: هم‌اکنون تیم والیبال خواستار کمک دیگری از سوی شهرداری است و انتظار دارد تا جدای از ردیف 200 میلیون تومانی خود، مبلغی را دریافت کند.

در این جلسه مقرر شد اگر امکان پرداخت مبلغی از آن 200 میلیون تومان بود انجام شود.

 

بودجه دو دوازدهم شهرداری بجنورد تصویب شد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت