امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

وصول ۱۷میلیارد تومان سهم شهرداری بجنورد از مالیات بر ارزش‌افزوده

وصول ۱۷میلیارد تومان سهم شهرداری بجنورد از مالیات بر ارزش‌افزوده

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد:
وصول ۱۷میلیارد تومان سهم شهرداری بجنورد از مالیات بر ارزش‌افزوده

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: ۱۷ میلیارد تومان، سهم شهرداری بجنورد از مالیات بر ارزش‌افزوده مربوط به سال ۹۵ از سوی اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین پیلتن شامگاه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: سهم شهرداری بجنورد از مالیات بر ارزش‌افزوده سال ۹۵، ۱۷ میلیارد تومان بود که این مبلغ از سوی اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی پرداخت شد.

پیلتن تصریح کرد: با واریز این مبلغ به‌حساب شهرداری بجنورد، حقوق معوق کارگران سازمان‌های شهرداری ازجمله اتوبوس‌رانی و فضای سبز پرداخت شد.

وی عنوان کرد: تنها یک ماه از حقوق وعیدی سال ۹۶ این کارگران باقی‌مانده است که آن نیز تا پایان ماه جاری پرداخت می‌شود.

وی همچنین با اشاره به رایزنی‌های انجام‌شده با سازمان برنامه‌وبودجه خراسان شمالی از پرداخت مطالبات شهرداری بجنورد بابت زمین‌های واگذارشده به استانداری، تا اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با تأکید بر اینکه گزارش تفریغ بودجه سال ۹۵ شهرداری بجنورد در جلسه علنی هفته آینده این شورا بررسی می‌شود، تصریح کرد: تفریغ بودجه سال‌های ۹۳ و ۹۴ شهرداری در شورای شهر کارشده اما مصوبه مخالفت گرفته است.

پیلتن عنوان کرد: بر اساس فراخوانی که به شرکت‌های حسابرسی برای تهیه گزارش تفریغ بودجه سال‌های ۹۳ و ۹۴ شهرداری بجنورد داده شد، مرحله استعلام بها به اتمام رسیده و به‌زودی بااعتباری که برای این منظور در نظر گرفته‌شده است، این امر با انعقاد قرارداد با شرکت حسابرس، انجام می‌شود.

وی همچنین درباره افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های سطح شهر بجنورد گفت: این امر هرساله در پایان اردیبهشت‌ماه اجرا می‌شود، بنابراین هنوز راننده‌ای دراین‌باره به شورا مراجعه نکرده است.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت