امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

نمایشگاه بهاره با نام بجنورد به كام مشهدی ها/ نخاله های ساختمانی، شهرك فرهنگیان را تهدید می كند

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره بجنورد 23 اسفند ماه آغاز به کار می کند، گفت: پیش بینی می شود که اغلب غرفه داران این نمایشگاه تولیدکنندگان پوشاک مشهد باشند که حضور آنان به کاسبان بجنوردی آسیب جدی خواهد زد.

حسین نقیب، رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه بهاره بجنورد 23 اسفند ماه فعال خواهد شد، پیش بینی می شود که تولیدکنندگان پوشاک خراسان رضوی در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

نقیب تصریح کرد: با توجه به اینکه حجم تولید و قدرت رقابتی تولیدکنندگان پوشاک مشهد بسیار بالا است، آنان با عرضه کالاهای نه چندان کیفی و با قیمت پایین به طور حتم به کاسبان بجنوردی آسیب جدی وارد خواهند کرد.

وی افزود: این در حالی است که کاسبان بجنوردی در این بحران اقتصادی و اجاره بهای بالای مغازه های خود، چشم انتظار بازار شب عید هستند که با ورود این تولیدکنندگان غیر بومی به طور حتم نابود خواهند شد و این ظلمی به این صنف خواهد بود.

وی با تاکید بر این نکته که از برگزاری این نمایشگاه استقبال خواهیم کرد، گفت: در عین حال خواستار هستیم که غرفه ها فقط به کاسبان بجنوردی اجاره داده شود.

نقیب در بخشی دیگر از سخن خود از جانمایی محل جدید تخلیه نخاله های شهر بجنورد در شهرک فرهنگیان از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان جانمایی شده است، گلایه کرد و گفت: تخلیه این نخاله ها در این محل جدید به منظر شهری این منطقه آسیب زده است.

وی همچنین با بیان اینکه در درون این نخاله های ساختمانی، موریانه نیز وجود دارد، اذعان کرد: تخلیه این نخاله هایی که همراه با موریانه است، در آینده ساختمان های این شهرک را تهدید خواهد کرد.

وی با تاکید بر این نکته که مناسب ترین منطقه برای تخلیه نخاله های شهر بجنورد، دفن گاه زباله های باباموسی است، خواستار شد: انتخاب منطقه شهرک فرهنگیان برای تخلیه نخاله ها از دستور کار خارج شود و این نخاله ها به دفن گاه زباله های منطقه باباموسی منتقل شوند تا این نخاله ها پوشاننده ای بر روی زباله های این منطقه باشد.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد خاطر نشان کرد: با این اقدام بهداشت دو منطقه مسکونی باغچق و علی آباد نیز حفظ خواهد شد.

نقیب یادآور شد: راه دسترسی به دفن گاه زباله باباموسی نیز زیرسازی شده است.

نمایشگاه بهاره با نام بجنورد به كام مشهدی ها/ نخاله های ساختمانی، شهرك فرهنگیان را تهدید می كند

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت