امروز : جمعه, 18 آذر 1401

لزوم حمایت از ساخت فیلم‌های بلند سینمایی در بجنورد

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بجنورد تاکید کرد
لزوم حمایت از ساخت فیلم‌های بلند سینمایی در بجنورد

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد بر لزوم حمایت برای ساخت فیلم‌های بلند سینمایی در این شهر تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، جمشید گریوانی عصر امروز در حاشیه تماشای فیلم‌های چهارمین روز از جشنواره فیلم فجر به خبرنگاران اظهار کرد: هم‌اکنون در شهرهای مختلف به‌ویژه مراکز استان‌ها در راستای ساخت فیلم‌های سینمایی بلند حمایت‌هایی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در مرکز خراسان شمالی تاکید کرد: ازاین‌رو باید به سمتی رفت تا ساخت فیلم‌های سینمایی در بجنورد هم مورد حمایت قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: اکنون این اتفاق در استان‌های همسایه از قبیل خراسان رضوی اتفاق افتاده که تجربه بسیار خوبی است.

وی اظهار کرد: با این رویکرد، می‌بایست کارگردان و هنرمندان سینما را به استان سوق داده و آن‌ها را در ساخت فیلم‌های خود در استان خراسان شمالی حمایت کرد.

گریوانی گفت: این باعث معرفی و شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌ها و موقعیت‌های خراسان شمالی به‌عنوان استانی بااستعداد و پرظرفیت می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه نمایش فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فجر را در مراکز استان‌ها اقدامی درخور تقدیر و شایسته عنوان کرد.

وی گفت: پخش این فیلم‌ها در استان سبب شده تا امکان تماشای این فیلم‌ها برای افراد علاقه‌مند در مراکز استان‌ها فراهم شود.

گریوانی تصریح کرد: این اقدام باعث تسهیل در دسترسی مخاطبان به فیلم‌های جشنواره و پرهیز از سفر آنان به پایتخت برای تماشای فیلم می‌شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت