امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

مشكل كارگران شهرداری از ابتدای سال آینده دوباره تكرار خواهد شد

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: مشکل کاگران شهرداری از ابتدای سال آینده دوباره تکرار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، رضا فیروزه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به اینکه معاون سیاسی و امنیتی استانداری مصاحبه ای در خصوص کاگران شهرداری بجنورد با برخی از رسانه‌ها انجام داده بود که در آن، موضوع اتمام حجت شهرداری در خصوص حل مشکل کاگران مطرح شده بود، افزود: از این موضوع که قرار داد مستقیم شهرداری با این کارگران منعقد شد قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: اما این نیروها از ابتدای سال آینده به حالت اولیه خود بازمی‌گردند و دوباره بلاتکلیف خواهند شد و باید جلسه ای برگزار شود تا این قرار داد تا پایان نیمه نخست سال آینده تمدید شود.

وی اظهار کرد: اگر این قرار داد تمدید نشود کاگران شهرداری از سال اینده دوباره با مشکلاتی همچون بیمه مواجه خواهند شد.

فیروزه در ادامه درباره اتمام حجت با شهرداری درباره حل مشکلات کاگران شهرداری بیان کرد: اتمام حجت با شهرداری نیازمند ابزار(منابع مالی) است اگر منابع مالی وجود نداشته باشد اتمام حجت نیز خشک و خالی باقی می‌ماند.

وی تصریح کرد: انتظار بر این است تا این اتمام حجت با دستگاه‌های بدهکار شهرداری داده شود تا شهرداری بتواند با وصول مطالبات خود مشکلات کاگران را حل کند.

وی در ادامه به موضوع تخفیفات عوارض شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: مهلت تخفیفات شهرداری تا 15 اسفندماه به پایان می‌رسد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: بهتر است سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز در کنار شهرداری قرار گیرد و این سازمان نیز تخفیفاتی را به شهروندان ارائه دهد.

وی خاطرنشان کرد: اما نظام مهندسی ساختمان هیچ تخفیفی ارائه نمی‌دهد و هر ساله نیز عوارض را افزایش می‌دهد.

مشكل كارگران شهرداری از ابتدای سال آینده دوباره تكرار خواهد شد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت