امروز : سه شنبه, 18 بهمن 1401

عدالت در پرداخت حقوق كاركنان شهرداری بجنورد رعایت شود

شادمهر، عضو شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح کرد:
عدالت در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری بجنورد رعایت شود

بجنورد- عضو شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به حقوق عقب افتاده کارگران فضای سبز و پسماند شهرداری بجنورد، گفت: در این باره نباید تفاوتی بین کارکنان ستادی، کارگران قراردادی و شرکتی قائل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن شادمهر عصر شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: حقوق کارگران بخش فضای سبز و پسماند شهرداری چندین ماه است که عقب‌افتاده و آن‌ها را با شرایط سخت مالی روبرو کرده است.

وی تصریح کرد: مدیریت منابع انسانی، اولین شاخصه در عدالت محوری است که این امر باید در شهرداری بجنورد مورد توجه قرار بگیرد.

این عضو شورای شهر پیشنهاد داد: به منظور رسیدن به عدالت و نیز حل مشکلات کارگرانی که پرداخت حقوق آن‌ها از سوی شهرداری به تعویق افتاده است، یک ماه از حقوق کارکنان ستادی و از جمله شورای شهر پرداخت نشود.

شادمهر بابیان اینکه به گفته شهردار بجنورد ماهانه بیش از دو میلیارد در هزینه‌های جاری شهرداری از جمله حقوق کارکنان صرف می‌شود، گفت: با پرداخت این رقم به کارگرانی که چندین ماه از شهرداری مطالبات دارند، می‌توان تا حدودی این مشکل را رفع و عدالت را در بدنه شهرداری برقرار کرد.

رئیس شورای شهر بجنورد نیز گفت: در این باره به شهردار نامه‌ای زده‌شده است مبنی بر اینکه نباید بین نیروهای قراردادی و شرکتی تفاوتی قائل شد.

حسین پیلتن افزود: بر طبق این نامه به شهردار گفته‌شده است تا حقوق مربوط به اضافه‌کاری‌ها را معوق و در قبال آن مطالبات کارگران را پرداخت کند.

عدالت در پرداخت حقوق كاركنان شهرداری بجنورد رعایت شود

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت