امروز : جمعه, 18 آذر 1401

راه اندازی بازارچه فروش محصولات زنان سرپرست خانوار

سیدی، عضو شورای اسلامی بجنورد:
راه اندازی بازارچه فروش محصولات زنان سرپرست خانوار

خبرگزاری شبستان: یک عضو شورای اسلامی بجنورد گفت: در آستانه نوروز با کمک تشکل های مردم نهاد بازارچه فروش محصولات زنان بدسرپرست و بی سرپرست در بجنورد راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ سیده صبری سیدی، عضو شورای شهر بجنورد عصر امروز نهم بهمن ماه در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر گفت: با وجود این که این طرح مدتهاست در شورا مطرح شده ولی به نتیجه ای نرسیده برای همین، اجرای این طرح را به تشکل های مردم نهاد پیشنهاد کردیم.

 
وی اظهارداشت: یکی از نیازهای این بانوان داشتن یک بازارچه دائمی است تا بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند و حداقل های نیازهای زندگی خود را به این واسطه رفع کنند.

 
سیدی همچنین در بخش دیگری از این جلسه به وضعیت یک نوع ماهی نایاب در کشور اشاره کرد و گفت: ماهی زردپر یکی از ماهی های نایاب است که فقط در چند نقطه از کشور یافت می شود.

 
وی عنوان کرد: این ماهی در حال حاضر در شیرین دره زیست می کند ولی به دلیل این که بی رویه صید می شود در معرض نابودی قرار گرفته است.

 
وی افزود: پیش از این با استقرار یک مأمور از محیط زیست در محل، اجازه صید این ماهی داده نمی شد ولی در حال حاضر هیچ نظارت و مأموری در محل وجود ندارد و این جای نگرانی دارد.

 
سیدی از رئیس شورای شهر خواست تا با پیگیری های لازم از محیط زیست و آب منطقه ای نسبت به حفظ و نگهداری این ماهی کم یاب شیرین دره نظارت بیشتری انجام شود.

راه اندازی بازارچه فروش محصولات زنان سرپرست خانوار

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت