امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

قرارداد مستقیم نیروهای شركتی با شهرداری بجنورد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بجنورد، جلسه ای با فوریت رسیدگی به وضعیت قرارداد نیروهای شرکتی، روز یکشنبه، 1/12/95، در محل سالن جلسات شورا، تشکیل شد.
در این جلسه که با محوریت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، نمایندگانی از سازمان بازرسی، معاونت سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرمانداری و شهردار بجنورد، (کمیسیون کار و کارگری استان)، حضور داشتند.
پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات به وجود آمده در پرداخت حق و حقوقات کارکنان شرکتی شهرداری، مسئولین حاضر در جلسه بر لزوم برقراری عدالت در پرداخت حقوق نیروهای شهرداری، تأکید کردند تا از این طریق نگرانی های این قشر زحمتکش بابت مشکلات معیشتی و ناامنی شغلی، کاهش یابد.
در نهایت مبنی بر مصوبه کمیسیون کار و کارگری استان، مقرر شد قرارداد نیروهای شرکتی (اعم از سازمان پارک ها و فضای سبز، کشتارگاه صنعتی و جایگاه CNG)، مستقیماً با شهرداری بجنورد منعقد شود. بنابراین با از میان برداشته شدن شرکت های واسطه ای، حق و حقوقات این نیروها توسط شهرداری پرداخت خواهد شد.
بدین وسیله از حضور و تشریک مساعی مسئولین محترم برای برگزاری جلسه کمیسیون کار و کارگری استان در محل شورای اسلامی شهر بجنورد که منجر به اتخاذ تصمیم فوق شد، تقدیر و تشکر می نماییم.

 

 

 

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت