امروز : شنبه, 12 فروردین 1402

برگزاری جشنواره آدم‌برفی بجنورد گام مثبتی در نشاط اجتماعی

عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر بجنورد برگزاری جشنواره آدم‌برفی در اسدلی بجنورد را اقدام و گام مثبتی در نشاط اجتماعی عنوان کرد.

مهستی آدینه‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد لزوم تداوم برگزاری جشنواره‌هایی همچون آدم‌برفی در مرکز خراسان شمالی را برشمرد و بیان کرد: به‌طور حتم برگزاری جشنواره آدم‌برفی در بجنورد اقدامی در نشاط اجتماعی است.

وی با یادآوری اینکه در روزهای گذشته شاهد برف سنگینی در استان بوده که در برخی مناطق مثل اسدلی  ارتفاع آن به حدود نیم متر می‌رسید، گفت: بارش برف علاوه بر اینکه  موجی از خوشحالی و شعف را در بین شهروندان به وجود آورده بود زمینه را برای برگزاری نخستین جشنواره آدم‌برفی مهیا کرد.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: از این‌رو نخستین جشنواره آدم‌برفی در استان با استقبال گسترده شهروندان برگزار شد و ترافیک سنگین را در محور بجنورد به اسفراین داشته که حتی ترافیک آن نیز لذت‌بخش بود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با حضور خانواده‌ها در منطقه اسدلی در جنوب مرکز خراسان شمالی برگزار شد، تصریح کرد: در این جشنواره هزاران نفر از مردم بجنورد را در گردنه اسدلی هم آورده بود.

آدینه‌زاده تأکید کرد: به‌طور حتم برگزاری این جشنواره فرصتی را برای تفریح سالم اعضای مختلف خانواده‌ها فراهم و تبدیل کرد.

به گفته وی، اقشار مختلف مردم با حضور در جشنواره آدم‌برفی بجنورد، اقدام به ساخت آدم‌برفی کرده و پس‌ازآن داوران مسابقه با ارزیابی آن‌ها، بهترین‌ها را انتخاب و در مراسمی تقدیر کرد.

آدینه‌زاده تصریح کرد: حضور جوانان، خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان جشنواره آدم‌برفی، زمینه بسیار خوبی برای ایجاد فضای مفرح ایجاد کرده بود.

عضو شورای اسلامی شهر بجنورد بیان داشت: این جشنواره به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر بجنورد تدارک دیده‌ شده که به بهترین شکل برگزار شد و جا دارد تا از زحمات این مجموعه تقدیر و تشکر شود.  

وی گفت: آدم‌برفی آتش‌نشان به یاد شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو با برف یکی از آدم برف‌های این جشنواره بود که باانگیزه ابراز همدردی با حادثه دیدگان این ساختمان توسط یکی از شرکت‌کنندگان ساخته شد.

آدینه‌زاده با تقدیر از شرکت چشمگیر شهروندان بجنوردی در نخستین جشنواره آدم‌برفی افزود: به‌طورقطع حضور پرشور مردم در برنامه‌های فرهنگی مسؤولان امر را بر اجرای بیشتر برنامه تفریحی، فرهنگی و ورزشی ترغیب می‌کند.

بر اساس این گزارش، نخستین جشنواره‌ها آدم‌برفی در بجنورد جمعه 29 بهمن با حضور چشمگیر خانواده‌ها در منطقه اسدلی برگزار شد.

این برنامه که توسط معاونت فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بجنورد تدارک دیده‌ شده بود با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی و تنی چند از مسؤولان با انجام قرعه‌کشی بین حاضران و معرفی سه اثر برتر به کار خود پایان داد.

برگزاری جشنواره آدم‌برفی بجنورد گام مثبتی در نشاط اجتماعی

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت