امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

عدم ایجاد درآمد پایدار شهری مهمترین مشكل شهر بجنورد است

عدم ایجاد درآمد پایدار شهری مهمترین مشکل شهر بجنورد است

رئیس شورای شهر بجنورد گفت: شورای پنجم باید به حواشی، ترافیک و ایجاد درآمد پایدارشهری توجه ویژه ای داشته باشد زیرا از مشکلات اصلی شهر بجنورد است.

به گزارش خبرنگار نسیم امروز، مهدی محمدی در نشست خبری با بیان این مطلب افزود: در راستای رفع مشکلات شهر بجنورد، در حواشی شهرها بهسازی آسفالت، اصلاح معابر و احداث پارک محلات انجام شده است.

وی افزود: ترافیک شهری نیز به سمت ساماندهی پیش می رود و در حال حاضر طرح مطالعاتی ترافیک شهر بجنورد انجام شده است.

محمدی تصریح کرد: درآمد پایدار شهری نیز در برنامه های شورای پنجم مورد توجه قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه رویکرد ما نگاه به بجنورد ١۴۰۰ است، گفت: تدوین برنامه چهارساله ١۴۰۰ در این دوره مورد توجه شورا است و برنامه ها را به سمت هدفمند بودن سوق می دهیم.

رئیس شورای شهر بجنورد افزود: توسعه متوازن شهری، توجه به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، رضایت مندی مردم با کمترین هزینه، ارتباط سازنده با مدیران حوزه استان و شهرستانی ازدیگر برنامه های شورای پنجم است.

نائب رئیس شورای شهر بجنورد نیز در این جلسه گفت: تحویل شهرداری با شرایط خاص و بحرانی به شهردار دل شیر می خواهد زیرا شهرداری بجنورد نیاز به بازسازی و خانه تکانی دارد و شهرداری با ٨۰ میلیارد بدهی به شهردار تحویل داده می شود.

جمشید گریوانی اظهار کرد: تاکنون پاسخگویی مناسبی به مراجعات مردمی در شورای شهر مطلوب نبوده است که در شورای پنجم به این مقوله بیشتر توجه می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بجنورد با بحران ترافیک شهری مواجه است، افزود: توپوگرافی شهر بجنورد به گونه ای است که آلایندگی شهر را باید جدی بگیریم.

عدم ایجاد درآمد پایدار شهری مهمترین مشكل شهر بجنورد است

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت