امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

شهرداری بجنورد در ۶ ماه دوم سال فعالیت عمرانی ندارد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی بجنورد:
شهرداری بجنورد در ۶ ماه دوم سال فعالیت عمرانی ندارد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی بجنورد بیان کرد: با توجه به درآمدهای شهرداری پیش بینی می شود که هیچ گونه فعالیت عمرانی در ۶ ماه دوم سال انجام نشود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ بهمن جباری، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای شهر بجنورد امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران گفت: طی پنج ماه گذشته شهرداری بجنورد فقط 19 درصد از درآمدش را جذب کرده است.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت از مجموع 130 میلیارد تومان بودجه شهرداری فقط 25 میلیارد تومان جذب شده است، گفت: این آمار برای شهرداری بجنورد به عنوان مرکز استان خراسان شمالی نگران کننده است.

سید محسن موسوی، رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد هم با بیان اینکه حاشیه نشینی بجنورد دو برابر میانگین کشوری است، گفت: در حال حاضر یک سوم جمعیت شهر بجنورد حاشیه نشین هستند.

وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این زمینه، افزود: راه اندازی کمیته سکونت‌گاه‌های غیر رسمی برای رسیدگی به مشکلات حاشیه شهر و هم‌چنین کمیته حمل و نقل و شهرسازی از جمله برنامه هایی است که به تصویب شورای دوره پنجم خواهد رسید.

موسوی همچنین به برنامه ها و طرح هایی برای حل مشکل ترافیک و به سرانجام رساندن ساخت ترمینال اشاره کرد و گفت: طراحی و اجرای مسیر دوچرخه برای نخستین بار، ایجاد پیاده راه شهری، طرح پاکبان و توجه به حمل و نقل عمومی از جمله اموری است که در اولویت کمیسیون عمران و ترافیک خواهد بود.

شهرداری بجنورد در ۶ ماه دوم سال فعالیت عمرانی ندارد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت