امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

پیگیری بهسازی باباامان و بش قارداش/ یكپارچه سازی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی/تشكیل شهرك صنوف آلاینده

اعلام برنامه های اعضای شورای شهر بجنورد برای ۴ سال خدمت؛

پیگیری بهسازی باباامان و بش قارداش/ یکپارچه سازی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی/تشکیل شهرک صنوف آلاینده

اعضای دوره پنجم شورای شهر بجنورد در نخستین نشست خبری اشان با اصحاب رسانه استان برنامه هایی را که برای خدمت چهار سال پیش روی خود در شهر بجنورد را تدوین کرده اند، اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار عصر اترک، مهدی محمدی، رئیس شورای شهر بجنورد در این نشست خبری احیای ستاد شورایاران محلات، فعال سازی مرکز پژوهش های این شورا، هدفمند کردن مفاد بودجه و توسعه متوازن را از جمله برنامه های این دوره شورا برای خدمت چهار ساله پیش رو در شهر بجنورد اعلام کرد.

وی همچنین افزود: شورای شهر بجنورد در این دوره، ساماندهی ترافیک داخل شهر بجنورد و بهسازی بوستان های باباامان و بش قارداش را پیگیری خواهیم کرد.

احمد وکیلی، رئیس کمیسیسون ورزش و جوانان شورای شهر بجنورد نیز اعلام کرد: حمایت از ورزش محلات، ایجاد فضای سبز و روشنایی خط کوهنوردی کوه باباموسی، تغییر مکان پارک بانوان از بوستان دوبرار به شهرک ولیعصر را در دستور کار قرار می دهیم.

وکیلی افزود: پیگیری خواهیم کرد تا مسیرهای شهرک ولیعصر و شهرک گلستان در شهر بجنورد به مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری مردم تبدیل شوند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: خانه های جوانان با هدف برگزاری نشست های هم اندیشی و ارائه راهکار برای توسعه شهری را فعال خواهیم کرد.

بهمن جباری، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بجنورد نیز اظهار کرد: کارگروه اقتصاد و سرمایه گذاری، کمیته درآمد تخصصی را تشکیل همچنین اخذ مطالبات شهرداری بجنورد از ادارات و مردم و تکمیل طرح ممیزی املاک در سطح شهر بجنورد را پیگیری خواهیم کرد.

ابراهیم امانی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بجنورد نیز اعلام کرد: علاوه بر اینکه ارتباطی قوی با سازمان های مردم نهاد مرکز استان خواهیم داشت همچنین درصدد هستیم فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را با دعوت مسئولان ذی ربط برای رفع موازی کاری ها، یکپارچه سازی کنیم.

وی افزود: آموزش های اجتماعی و فرهنگی شهروندان مرکز استان را جدی تر دنبال خواهیم کرد.

علیرضا باغچقی، رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری نیز عنوان کرد: مسئله پسماند شهر بجنورد به چالشی بسیار مهم تبدیل شده است که باید برای خروج از این وضعیت راهکارها را پیگیری کرد.

وی یادآور شد: توسعه حمل و نقل شهری و رسیدگی به معضلات حاشیه نشینی پیگیری خواهند شد.

 

سید محسن موسوی، رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای شهر بجنورد نیز اعلام کرد: کمیته سکونتگاه های غیر رسمی و کمیته حمل و نقل و شهرسازی را فعال خواهیم کرد.

وی افزود: احداث شهرک صنوف آلاینده را در دستور کار قرار می دهیم.

موسوی همچنین گفت: احداث سه پایانه مسافربری بجنورد به مسیرهای مشهد، تهران و اسفراین را پیگیری و تلاش خواهیم کرد تا مرکز کنترل ترافیک مرکز استان نیز فعال شود.

وی همچنین یادآور شد: احداث کمپ های گردشگری در بوستان های بش قارداش و باباامان، ساماندهی ورودی های شهر بجنورد، ساماندهی میدان امام رضا ( ع )، ساماندهی خیابان پروفسور سمیعی و هوشمند سازی چراغ های راهنمایی و رانندگی را در دستور کار قرار می دهیم.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت