امروز : پنج شنبه, 20 بهمن 1401

ایجاد شهر الكترونیكی توسط شهرداری بجنورد در آینده‌ای نه‌چندان دور

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گزاری شورای شهر بجنورد خبر داد
ایجاد شهر الکترونیکی توسط شهرداری بجنورد در آینده‌ای نه‌چندان دور
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گزاری شورای شهر بجنورد از ایجاد شهر الکترونیکی توسط شهرداری بجنورد در آینده‌ای نه‌چندان دورخبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز بهمن جباری در نشست خبری پنجمین دوره شورای شهر با اصحاب رسانه گفت: اهداف کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه‌گذاری طراحی و تدوین سند توسعه با رویکرد 4 ساله در شهرستان بجنورد و تشکیل کارگروه اقتصاد و سرمایه‌گذاری با حضور صاحب‌نظران می‌باشد که سبب خروج از مشکلات مالی و ایجاد سرمایه گزاری توسط بخش خصوصی خواهد شد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گزاری شورای شهر بجنورد در خصوص اهداف شهرداری برای وصول مطالبات خود افزود: در وهله‌ی اول باید ایجاد یک کمیته با عنوان درآمد تخصصی برای تدوین لایحه درآمدی در مدنظر شهرداری بجنورد باشد.

وی در ادامه افزود: بایستی شهرداری مطالبات خود را از دستگاه‌های دولتی و شهروندان برای رفع مشکلات اقتصادی وصول کند و با پیگیری‌های ممیزی درسطح شهر به دنبال ایجاد شهر الکترونیکی باشد.

جباری در پایان در خصوص اوضاع فعلی شهرداری بجنورد اظهار داشت: میزان بودجه در سال 96، 130 میلیارد تومان برآورد شده است که 60 میلیارد تومان از اعتبارات جاری و 69.2 میلیارد تومان از اعتبارت به عمران شهری اختصاص‌یافته است.

ایجاد شهر الكترونیكی توسط شهرداری بجنورد در آینده‌ای نه‌چندان دور

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت