امروز : چهارشنبه, 09 فروردین 1402

لزوم ایجاد پایگاه سلامت و صدور شناسنامه سلامت ورزشی مردم

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد مطرح کرد

لزوم ایجاد پایگاه سلامت و صدور شناسنامه سلامت ورزشی مردم

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد در نشست خبری اعضای شورای شهر بجنورد به ایجاد پایگاه سلامت و صدور شناسنامه سلامت ورزشی مردم تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز سید احمد وکیلی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد در نشست خبری اعضای شورای شهر گفت: خوشبختانه در جمع اعضای شورای شهر بجنورد 3 نفر دارای تحصیلات ورزشی هستند که امیدواریم بتوانیم با کمک هم کمبودهای زیادی را که در ورزش استان وجود دارد را برطرف کنیم.

وکیلی به تشکیل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بجنورد تأکید کرد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هرچه سریع‌تر روند احداث این باشگاه را آغاز کنیم.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد ضمن اشاره به حمایت همه‌جانبه از ورزش محلات گفت: بایستی مسابقات بومی محلی با برنامه‌ریزی مستمر و پایداری متداوم تقویت شود.

وی به تجهیز مکان پیاده‌روی کوه باباموسی اشاره کرد و افزود: مردم به‌صورت هر هفته در این مکان حضور دارند که بایستی در مسیر پیاده‌روی روشنایی و ایجاد فضای سبز انجام شود.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد، ایجاد پارک ورزش و رشته‌های. مختلف ورزشی در پارک‌های این شهرستان را در دستور کار شورا دانست.

وکیلی از ایجاد دیوارهای سخره نوردی و سنگ‌نوردی در بوستان شهربازی بجنورد خبر داد و در ادامه گفت: بایستی در میدان‌های سطح شهر اِلمان های ورزش نصب شود یا به میدان‌هایی را به نام قهرمانان ورزشی مشخص کنیم.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در بجنورد گفت: جهت کاهش این ترافیک، مسیر خاص پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری را مدنظر داریم که به‌عنوان نمونه مسیر شهرک ولیعصر و شهرک گلستان به شهر پیگیری خواهد شد.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد از ایجاد پایگاه سلامت و شناسنامه سلامت ورزشی مردم خبر داد.

وی ضمن اشاره به برنامه‌های این کمیسیون در حوزه جوانان گفت: پیگیری اشتغال و ازدواج جوانان با همراهی سایر دستگاه‌ها، پیگیری برگزاری کلاس‌های ازدواج و طلاق، حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط با جوانان، پیگیری و تشکیل خانه‌های جوانان و در صورت امکان ساخت آن در خصوص مدیریت جوانان ازجمله اقداماتی است که کمیسیون ورزش و جوانان پنجمین دوره شورای شهر بجنورد در دستور کار قرار داده است.

لزوم ایجاد پایگاه سلامت و صدور شناسنامه سلامت ورزشی مردم

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت