امروز : جمعه, 11 آذر 1401

رضایتمندی مردم با كمترین هزینه در مدیریت شهری / تدوین برنامه 4 ساله با‌ هدفمند كردن فعالیت‌ها

رئیس شورای شهر بجنورد مطرح کرد

رضایتمندی مردم با کمترین هزینه در مدیریت شهری / تدوین برنامه 4 ساله با‌ هدفمند کردن فعالیت‌ها

رئیس شورای شهر بجنورد از تدوین برنامه 4 ساله در شورای شهر بجنورد خبر داد و گفت: رضایتمندی مردم با کمترین هزینه در مدیریت شهری در دستور کار شورا قرار خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز نشست خبری پنجمین دوره شورای شهر بجنورد با حضور اعضای شورا برگزار شد.

مهدی محمدی رئیس شورای شهر بجنورد در این نشست گفت: این دوره نسبت به دوره‌های قبل از قوی‌ترین ترکیب و اعضای شورا برخوردار است و در این دوره کار و نظارت بدون هیجانات کاذب و در سایه آرامش انجام می‌شود.

وی از شفافیت به‌عنوان بزرگ‌ترین هدف این دوره در شورا یادکرد و گفت: شفافیت مالی و عملکردی جز بزرگ‌ترین اهداف ما است و در گام دوم ارتباط با مردم و اصحاب رسانه در دستور کار پنجمین دوره شورای شهر بجنورد قرار دارد.

محمدی با اعلام تدوین برنامه 4 ساله در پنجمین دوره شورای شهر بجنورد افزود:  جهت حرکت هدفمند اقدام به تدوین برنامه 4 ساله تا سال 1400 خواهیم کرد که این برنامه در جهت کم کردن فاصله حاشیه تا مرکز و همچنین کاهش فاصله‌های محلات و خواسته‌های مردم و متوازن شدن اوضاع شهری تدوین می‌شود.

رئیس شورای شهر بجنورد در خصوص بودجه‌های مصوب برای پنجمین دوره شورای شهر و فعال کردن این اعتبارات گفت: تا سرانجام رساندن بودجه مصوب سال 96 تنها 6 ماه باقی‌مانده است.

وی از احیا ستاد شورایاران محله خبر داد.

محمدی در ادامه گفت: رضایتمندی مردم با کمترین هزینه مدیریت شهری از اهداف مقررشده در این دوره است.

رئیس شورای شهر بجنورد به تعامل سازنده با مدیران استان و شهرستان‌ها برای تسهیل خدمات‌دهی به مردم تأکید کرد.

محمدی افزود: اولویت مردم در هر محله بررسی خواهد شد و برنامه‌ریزی‌ها از این طریق پیگیری می‌شود.

وی در خصوص مشکلات حاشیه شهر بجنورد گفت: در این مناطق بهسازی آسفالت و تأسیس پارک محلات گسترش‌یافته است که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

رئیس شورای شهر بجنورد به ساماندهی ترافیک این شهر تأکید کرد و افزود: بایتی در این راستا درآمد پایدار شهری باعث تضمین این اقدامات و همچنین سایر امور شهری خواهد شد.

محمدی در پایان با اشاره به ایجاد برخی حواشی در انتخابات اعضای پنجمین دوره شورای شهر بجنورد گفت: خوشبخاته روند انتخابات در فضایی آرام صورت گرفت اما وجود برخی حواشی به دلیل تغییر فضای رسانه‌های استان بود.

رضایتمندی مردم با كمترین هزینه در مدیریت شهری / تدوین برنامه 4 ساله با‌ هدفمند كردن فعالیت‌ها

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت