امروز : سه شنبه, 15 آذر 1401

پیست دوچرخه‌سواری بجنورد احداث می‌شود

پیست دوچرخه‌سواری بجنورد احداث می‌شود

 

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد:
پیست دوچرخه‌سواری بجنورد احداث می‌شود

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد گفت: احداث پیست دوچرخه‌سواری در بجنورد فردا با همکاری بنیاد مسکن انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، سید حسین نقیب در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد درباره خسارت ساختمان‌های زلزله‌زده بجنورد اظهار داشت: بانک مسکن منازل آسیب‌دیده در زلزله 23 اردیبهشت‌ماه را تا سقف 30 میلیون تومان بیمه کرده و منازل حدود هفت الی هشت میلیون تومان آسیب دیدند اما شرکت بیمه تنها یک‌دهم این مبلغ را پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: مسکن مهر آسیب بیشتری در این زلزله دیده است با مبلغ 700-800 هزار تومان این منازل ترمیم نمی‌شود.

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر بجنورد افزود: از این شرکت بیمه گلایه دارم با این اوصاف مردم سراغ بیمه نروند بهتر است.

وی درباره وضعیت ساختمان‌های منطقه الغدیر نیز گفت: در این محدوده هیچ ملک تجاری وجود ندارد و مردم برای نیاز خود باید به سمت مرکز شهر بروند.

نقیب تصریح کرد: این محدوده کاملاً در اختیار شهرداری نیست و شهرداری باید پیگیری کند تا بتواند حق‌وحقوق خود را بگیرد و هم خدمات شایسته‌ای را به ساکنان ارائه دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز گفت: روز پنجشنبه تعدادی از کارگران شهرداری در شورای شهر تحصن کردند و خواستار پرداخت حقوق معوق و تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود بودند.

حسین پیلتن اظهار داشت: ما نیز به شهرداری این پیشنهاد را دادیم تا یک میلیارد تومان از حساب پارکینگ کم کند و حقوق معوق کارکنان را پرداخت کنند.

پیلتن تصریح کرد: فروشندگان میوه و تره‌بار درخواست تبدیل دوشنبه و پنجشنبه‌بازار به یکشنبه‌بازار و چهارشنبه‌بازار را داشتند.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت