امروز : جمعه, 07 بهمن 1401

خطر بحران آب تحدیدی جدی برای شهرستان بجنورد

رئیس کمسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر بجنورد هشدار داد
خطر بحران آب تحدیدی جدی برای شهرستان بجنورد
رئیس کمسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر بجنوردگفت : خطر بحران آب تحدیدی جدی برای شهرستان بجنورد است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، صبح امروز علیرضا باغچقی در نشست خبری پنجمین دوره شورای شهر بجنورد با اصحاب رسانه گفت: توسعه شهری برای توسعه خدمات نیاز است که امروزه تفکرات جدید بر روی اقتصاد متمرکز است و به حل مشکلات مالی و اقتصادی در سطح جامعه می پردازد.

رئیس کمسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر بجنورد بیان کرد: بحث ایمنی شهری از اهمیت خاصی برخوردار است که با اعطای امکانات و وسائل آتش نشانی مجهز و به روز امکان پذیرست.

وی افزود: امروزه یکی ازاساسی ترین مشکل و معضلات شهرها بحث پسماند است که اگر به آن توجه ویژه ای نشود ممکن است مشکلات زیادی را بوجود آورد.

باغچقی در ادامه بر روی اهمیت فضای سبز در توسعه شهری و ایجاد آن در خیابان ها و پارک های محلی تاکید کرد.

رئیس کمسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای شهر بجنورد اظهار داشت: بحران آب نیز از چالش های اصلی کشور است و شهر بجنورد در این عرصه نیز دارای مشکلات متعددی است که نیاز به فرهنگ سازی و آموزش دارد.

وی در پایان بیان کرد: با توجه به این موضوع که نیت شهرداری مهر خیر بوده اما تا به امروز اتفاق اصلی و چاره گشا رخ نداده است و حاشیه شهر نشینی ناشی از عملکرد دولت است که در بجنورد به درستی صورت نگرفته است و در روستا ها نیز به همین صورت است و خدمات رسانی صحیح صورت نگرفته است که باید به صورت دقیق چاره اندیشی شود.

خطر بحران آب تحدیدی جدی برای شهرستان بجنورد

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت