امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

ضرورت تعیین تكلیف املاك منطقه دو بِرار و ساخت ترمینال

خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون نظارت، پیگیری و حقوقی شورای شهر بجنورد تأکید کرد: املاک منطقه دوبِرار باید از سوی اداره ثبت اسناد و ساخت ترمینال توسط استانداری تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ رضا فیروزه، رئیس کمیسیون نظارت، پیگیری و حقوقی شورای شهر بجنورد شامگاه شنبه در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای شهر گفت: در حال حاضر بسیاری از مردم از مجموعه شهرداری به خاطر عدم تعیین تکلیف املاک دوبرار گله مند هستند در حالی که این مشکل مربوط به اختلاف نظر با اداره ثبت اسناد است.

 

وی ادامه داد: اختلاف نظر ایجاد شده باعث بلاتکلیفی مردم شده و برای همین باید هر چه سریع تر جلسه ای با مدیرکل اسناد برگزار شود تا  اختلافات، مورد بازبینی قرار بگیرد و این زمین ها تعیین تکلیف شود.

 

نایب رئیس کمیسیون عمران و ترافیک همچنین به تغییر کاربری 18 هکتار زمین برای ساخت ترمینال جدید اشاره کرد و گفت: تغییر کاربری 18 هکتار زمین به صورت یک جا مثل یک سراب است زیرا استانداری باید تأمین منابع مالی کند، ساخت این ترمینال طی این چند سال فقط در حد حرف باقی مانده است.

 

فیروزه به ضعف شرکت آب منطقه ای در ارتباط با ساخت سدخاکی در بش قارداش هم اشاره کرد و گفت: وقتی این پروژه به آب منطقه ای واگذار شد بنا بر این بود که با احداث این پروژه این منطقه هدف گردشگری قرار بگیرد ولی متأسفانه فقط بخشی از کار انجام شده و بقیه کار به حالت تعطیل درآمده است.

 

گفتنی است؛ «علی اکبر هاتفی» عضو دیگر شورای شهر هم با اعلام اینکه نامزد دور پنجم شورای شهر نشده است، عنوان کرد: کارخانه پسماند و همچنین وصول طلب شهرداری از ادارات از جمله اقداماتی بود که در دور چهارم شورای شهر به نتیجه نرسید.

 

وی همچنین از مردم خواست قبل از انتخاب یکی از نامزدها ابتدا وظایف شورای شهر را مطالعه کنند تا فریب شعارهای پرزرق و برق را نخورند

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت