امروز : جمعه, 11 فروردین 1402

تالار سرمایه گذاری فرصتی برای زدودن غبار محرومیت از چهره استان خراسان شمالی

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛
تالار سرمایه گذاری فرصتی برای زدودن غبار محرومیت از چهره استان خراسان شمالی
حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا غبار محرومیت را از چهره خراسان شمالی و مرکز آن بزدایند.
 حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به برگزاری تالار بین المللی مذاکرات در مرکز استان گفت: برگزاری این رویداد می‌تواند در روند توسعه مرکز استان تأثیر گذار باشد به شرطی که مسئولان از آن نهایت بهره را به نفع مردم ببرند.
وی اظهار کرد: بهره گیری از فرصت‌های موجود در بخش‌ها صنایع دستی، گردشگری ، فضای شهری و ... می‌تواند سبب پیشرفت بجنورد شده و به دنبال آن توسعه پرشتاب سراسر استان را رقم بزند.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به عمده چالش‌های پیش روی مدیریت شهری در مرکز استان گفت: برکت در کار جمعی است، مردم می‌توانند در کنار مسئولان شورای شهر و شهرداری در توسعه شهر نقش موثری داشته باشند. همه باید دست به دست هم دهیم تا خراسان شمالی و مرکز استان را به منطقه‌ای گردشگری و دارای رونق اقتصادی تبدیل کنیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از فرصت به وجود آمده و حضور سرمایه گذاران ملی بین المللی، روند توسعه استان با شتاب بیشتری اتفاق بیفتد و خراسان شمالی به مقصد سرمایه گذاری و گردشگری  تبدیل شود.

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت