امروز : سه شنبه, 01 فروردین 1402

فرمانداری با افزایش ۹ درصدی نرخ تاكسی در بجنورد مخالفت كرده است

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:

فرمانداری با افزایش ۹ درصدی نرخ تاکسی در بجنورد مخالفت کرده است


بجنورد- رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از مخالفت فرمانداری با افزایش ۹ درصدی نرخ تاکسی زرد و آژانس‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی محمدی شامگاه شنبه در نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار کرد: مصوبه افزایش ۹ درصدی نرخ تاکسی‌ها توسط شورای شهر دوره چهارم مصوب شده بود که فرمانداری مخالفت کرده است.

محمدی افزود: اکنون برای افزایش نرخ ۹ درصدی نرخ تاکسی‌ها یا باید اصرار کنیم یا برای بررسی به کمیسیون مربوطه ارجاع دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، با پیشنهاد اعضای شورای شهر مصوبه افزایش نرخ تاکسی‌ها برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع داده شد.

رئیس شورای شهر بجنورد در ادامه این جلسه بر پرهیز از تشنج و شفاف‌سازی مسائل برای مردم تأکید کرد و گفت: برای شفاف‌سازی و آگاهی مردم از تمام تصمیمات شورا قرار شده سالنی برای حضور مردم در نظر گرفته شود.

محمدی همچنین با اشاره به پیاده‌روی اخیر به مناسبت سالگرد تأسیس خراسان شمالی، بیان کرد: امیدواریم برای سال‌های آینده نوع جشن از حالت پیاده‌روی خارج و به گزارش عملکرد مدیران در طول یک سال فعالیت پرداخته شود.

درآمد شهرداری بجنورد در وضعیت نامناسب قرار دارد

سرپرست شهرداری بجنورد نیز در این جلسه بابیان اینکه وضعیت درآمد شهرداری بسیار نامناسب است، گفت: تمام درآمدهای شهرداری صرف مسائل عمرانی می‌شود و برای جاری بودجه‌ای باقی نمی‌ماند.

محسن تیموزاده اظهار کرد: چنانچه اعضای شورای شهر برای کمک به شهرداری با مدیران استانی، استانداری و وزارت کشور رایزنی داشته باشند قطعاً وضعیت مالی تغییر خواهد کرد.

تیمورزاده افزود: مشکلات شهرداری همانند مسائل سیاسی با صحبت حل نمی‌شود ازاین‌رو برای گرفتن بودجه ضرورت دارد با مسئولان رایزنی کنیم.

وی بیان کرد: طی پنج ماه گذشته شهرداری روزانه ۲۰۲ میلیون تومان درآمد داشته درحالی‌که باید روزانه ۴۰۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد.

سرپرست شهرداری بجنورد گفت: ماهانه چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان حقوق پرسنل و کارگران شهرداری می‌شود که این مبلغ با درآمد یکسان نیست.

تیمورزاده اظهار کرد: طی امسال تنها ۴۵ درصد از بودجه شهرداری بجنورد محقق شده است.

 

فرمانداری با افزایش ۹ درصدی نرخ تاكسی در بجنورد مخالفت كرده است

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت