امروز : شنبه, 12 آذر 1401

اعطای پروانه رایگان به محرومان زلزله‌زده حواشی شهر بجنورد برای ساخت منزل مسكونی

اعطای پروانه رایگان به محرومان زلزله‌زده حواشی شهر بجنورد برای ساخت منزل مسكونی

رئیس شورای اسلامی شهر
اعطای پروانه رایگان به محرومان زلزله‌زده حواشی شهر بجنورد برای ساخت منزل مسکونی

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از اعطای پروانه رایگان برای ساخت منزل مسکونی به محرومان زلزله زده مستقر در حواشی شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حسین پیلتن در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به وقوع زلزله 5.7 ریشتری در تاریخ 23 اردیبهشت ماه سال جاری گفت: برخی از منازل مستقر در حواشی شهر بجنورد بر اثر وقوع زلزله غیرقابل سکونت شده‌اند و تعدادی از افراد مستقر در این مناطق نیز توان ساخت مجدد منازل خود را ندارند بنابراین پروانه رایگان در حد تراکم پایه به این افراد تعلق می‌گیرد.

محمدی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد نسبت به وضعیت خندقی که از داخل شهر بجنورد عبور می‌کند گلایه کرد و افزود: با توجه به گرمای هوا، راکد ماندن آب در این خندق موجب شده تا بوی بدی در فضا منتشر شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خندق در مسیری قرار گرفته که محل توقف برخی از مسافران نیز هست باید تدبیری انجام شود تا این مشکل مرتفع شود.

اعظم‌السادات افشین فر از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در ادامه بر روند برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر بجنورد گلایه کرد و گفت: مواردی در روند برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر بجنورد اتفاق افتاد که غیر قابل اغماض بوده است بطوریکه مشکلاتی همچون مسدود شدن کدهای برخی از کاندیداها را در برخی از شعب برای چند ساعت شاهد بودیم.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای اسلامی شهر جزء شهروندان و همچنین نمایندگان مردم هستند، اظهار کرد: آراء مردم هم برای کاندیدا و هم برای مردم حق‌الناس محسوب می‌شود بنابراین باید از آن‌ها محافظت شود.

رضا فیروزه از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد نیز با ابراز گلایه از به وجود آمدن برخی از مشکلات در روز انتخابات بیان کرد: اگر زیرساخت‌های برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر بجنورد مهیا نبود نباید به صورت الکترونیک برگزار می‌شد که در روند برگزاری انتخابات کد برخی از کاندیداها مسدود شد.

 

    File engine/modules/prostats.php not found.
طراحی، اجرا و پشتیبانی: سفارش دات نت